Now Reading
Užgavėnių mugė Vilniuje

Užgavėnių mugė Vilniuje

Užgavėnių mugė Vilniuje

Siautulingos, linksmos, per barzdą taukais varvančios Užgavėnės Vilniuje vasario 6 d. kviečia vilniečius ir miesto svečius Gedimino prospekte visą dieną šėlti, triukšmą kelti ir visaip kaip šaltą žiemą iš Lietuvos kuo toliau varyti.

Užgavėnės – bendruomenės šventė. Jos visais laikais būdavo puiki proga ne tik linksmai padūkti ir šmaikščiai pajuokauti, bet ir nepiktai pašiepti kaimo bendruomenės narius, su humoru į viešumą iškelti kasdienybės aktualijas, už ką niekas nepykdavo (šiais laikais tą kiekvieną dieną daro kai kurios televizijos laidos). Tad šventėje laukiame velnių, meškų, giltinių, ožių, daktarų, ubagų, nepažįstamų svetimšalių ir visų kitų nusiteikusių linksmai padūkti persirengėlių. Atėjusių laukia gausi, riebi, šilta mugė su blynais ir kitais gardumynais, padūkusios tradicinės linksmybės vaikams ir ne vaikams, koncertai, šokiai ir pokštai.

Užgavėnių simbolis – Morė – šiemet bus neįprastas, netikėtas ir labai skanus. Ji bus pagaminta iš mugės metu tam specialiai verdamų spurgų. Tad kiekvienas šventės dalyvis atėjęs su kauke turės galimybę prisidėti prie Morės sudorojimo… O Morės „kraują“ virs ir visus persirengėlius vaišins „Etno arbata“. Tad nelik ant ledo – griebk kaukę ir čiuožk linksmintis!

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Programa:
11.00–20.00 – Užgavėnių mugė
12.00 – Atidarymas. Folkloro ansamblis „Ratilio”.
12.30 –Folkloro ansambliai „Želmuo” ir „Dolija” – žaidimai vaikams.
13.30 – Kapela „Ratilai”.
14.00 – Folkloro ansamblis „Arinuška”.
14.30 – Folkloro ansamblis „Rasoda”.
15.00 – Folkloro ansamblis „Vilniaus gija”.
15.30 – Folkloro ansamblis „Labingis”.
16.00 – Folkloro ansamblis „Ūla”.
16.30 – Folkloro ansamblis „Jorė”.
17.00 – Didysis koncertas (folkloro ansambliai „Nalšia”, „Poringė”, „Radasta”).
17.40 – Skanus atsisveikinimas su More.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt