Now Reading
Vaikai mados industrijoje – Kristina Pimenova (Foto, video)

Vaikai mados industrijoje – Kristina Pimenova (Foto, video)

Vaikai mados industrijoje – Kristina Pimenova (Foto

Šalia mados industriją užkariaujančių „zombių“, belyčių modelių ir pagyvenusių moterų, į olimpą veržiasi ir vaikai. Kristinai Pimenovai – vos 5 metai, tačiau ji jau yra viena sparčiausiai populiarėjančių Rusijos modelių.

Kristina Pimenova gimė Rusijoje, 2005 m., gruodžio 27 d., ir pirmuosius savo gyvenimo metus praleido Prancūzijoje. Kristinos Mama – modelis, būtent ji į mados industriją atvedė vos 3 metų sulaukusią dukrą. Futbolininko ir modelio šeimoje gimusi mergytė dabar jau yra pozavusi šimtams fotosesijų, o padirbėti su ja veržiasi žymiausi mados profesionalai.

Angeliško veido Kristina visą laiką dirba kartu su mama, kuri teigia, kad visai nesigaili atsisakiusi karjeros dėl dukros ateities. O ir sunkus modelio darbas Kristinai, kol kas, yra lyg žaidimas. Pasak mamos, mergaitei patinka dėvėti gražius rūbelius, pozuoti prieš kameras, keliauti (o keliauja ji tikrai daug!), pažinti skirtingas kultūras, susipažinti su naujais žmonėmis ir panašiai.

Žinoma, ne visi Kristinos populiarumą vertiną teigiamai. Jos mama susilaukia ir nemažai kritikos. Ar tikrai tokią jauną mergaitę reikėjo „parduoti“ į tokią negailestingą industriją? Ar mergaitė spės pasidžiaugti vaikyste ir neišaugs ir dar vieną nuo narkotikų priklausomą ir gyvenimo „užspaustą“ žvaigždutę?

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kaip pažiūrėti į situaciją – rinkitės patys, o Laikas.lt siūlo pasižiūrėti Kristinos fotosesijų kadrų. Norintys sužinoti daugiau – apsilankykite oficialiame Kristinos tinklapyje.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt