Now Reading
Vasaros pradžia su Balkanų muzika ir E. Kusturicos filmu

Vasaros pradžia su Balkanų muzika ir E. Kusturicos filmu

Vasaros pradžia su Balkanų muzika ir E. Kusturicos filmu

Ši informacija – visiems, kuriems pabodo rutina ar įtampa. Oras kaista, metas daugiau šypsotis ir įsileisti širdin vasarą! O gera karštos vasaros pradžia neatsiejama nuo geros nuotaikos, saulės ir gundančių merginų, kurias galite išvysti kino centro „Garsas“ ekranuose.

Pristatome viliojančią naujieną kino gurmanams – pašėlusiu čigoniško Balkanų orkestro tempu ir geros nuotaikos užtaisu kunkuliuojantį Emiro Kusturicos filmą „Pažadėk man!“. Filmą prodiusavo Balkanų kino genijumi vadinamo Emiro Kusturicos, apdovanoto dviem Auksinės palmės šakelėmis, žmona.

Kaimelyje ant kalvos gyvena tik trys žmonės – energingas senelis, jo 12-metis anūkas Tsanė ir asmeninė mokytoja Bosa su labai didele krūtine. Išradingumu garsėjantis senelis namuose ir kieme prikaišiojo technologinių prietaisų, kurie padeda originaliai pažadinti aptingusį Tsanę, apsaugoti teritoriją nuo nepageidaujamų svečių ir pro rakto skylutę apžiūrėti vienintelės kaimynės privalumus.

Komedijos siužetas – tai pasakos transformacija: senelis, pajutęs mirties alsavimą, išsiunčia anūką į miestą, davęs tris užduotis: parduoti karvę, susirasti žmoną bei turguje nusipirkti šv. Nikolo ikoną ir dar kokį mielą suvenyrą. Tačiau miestas ne toks jau svetingas: iš pradžių smogikai pagrobia karvę, vėliau į bėdą patenka ir jaunuolio nusižiūrėta mergina Jasna.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Paisiilgote gerų emocijų? Tada ši komedija – būtent Jums! Nuotaikinga komedija kino centre „Garsas“ galite mėgautis iki gegužės 26 dienos.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt