Now Reading
Velykiniai sveikinimai – Lietuvos paštu

Velykiniai sveikinimai – Lietuvos paštu

Velykiniai sveikinimai – Lietuvos paštu

Nuo šiandien didžiuosiuose šalies paštuose gyventojai kviečiami pasinaudoti šv. Velykų dovanų paštu ir su artėjančia švente pasveikinti savo artimuosius bei draugus.

Pašto skyriuje įsigijus specialią dovanų pakuotę laiškininkas ją prieš pat šv. Velykas įteiks gavėjui tiesiai į rankas.

„Ir anksčiau savo klientams esame pasiūlę įsigyti siuntų dėžučių su jau paruoštomis dovanomis. Tokia akcija gyventojai ypač noriai pasinaudojo prieš šv. Kalėdas.

Šv. Velykos taip pat mėgstama ir švenčiama šventė. Tad tokios siuntų dėžutės bus maloni staigmena ir netradicinė dovana artimiesiems ar draugams, kurių per šventinį šurmulį nepavyks aplankyti“, – teigė Lietuvos pašto Pardavimų tarnybos direktorius Arūnas Venckavičius.

Lietuvos pašto paruoštą šventinę pakuotę sudaro siuntų dėžutė su dovana – receptų knygute, dekoratyviniu laikikliu kiaušiniams ir sveikinimu su šv. Velykomis. Tokia dėžutė kainuoja vos 19,99 litus. Už siuntimą papildomai mokėti nereikės, o Lietuvos pašto darbuotojai dovanų dėžutę Jūsų mylimam žmogui prieššventinę savaitę įteiks tiesiai į rankas bet kurioje Lietuvos vietoje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Velykinė akcija „Nuridenk draugui dovaną!” didžiuosiuose paštuose vyks iki balandžio 22 dienos.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – didžiausia ir seniausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt