Now Reading
Vertybių suartinti – „Scanorama“ ir „If“ suvienija jėgas

Vertybių suartinti – „Scanorama“ ir „If“ suvienija jėgas

Vertybių suartinti – „Scanorama“ ir „If“ suvienija jėgas

Laikas.lt

Svarbiausiu kultūriniu rudens renginiu tituluojamas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ stiprina savo pozicijas ir pradeda bendradarbiavimą su draudimo bendrove „If“. Spalio mėnesį Šiaurės šalių kinui itin daug dėmesio skirianti „Scanorama“ ir viena didžiausių Skandinavijos draudimo bendrovių „If“ pasirašė mecenavimo sutartį. 

„Prieš 12 metų prasidėjusi kaip Šiaurės šalių kino forumas ir į kino sales traukusi skandinaviško kino gerbėjus, bėgant metams, „Scanorama“ vis augo ir plėtė savo geografinį lauką. Šiandien „Scanorama“ rodo filmus iš visos Europos, tačiau savo ištakų mes nepamiršome ir uoliai jas puoselėjame. Ryšys su Šiaurės Europos šalimis, kurių filmai tapo reikšmingu impulsu formuojant festivalio tikslus ir vertybes, ir šiandien yra svarbus „Scanoramos“ akcentas. Todėl ypač džiugu, kad šiemet pradedame draugystę su „If“ – socialiai aktyvia ir pirmaujančia Šiaurės šalių draudimo bendrove“, – teigia „Scanoramos“ direktorė Gražina Arlickaitė.

Skandinaviška kultūra alsuojanti „Scanorama“ – tvirtų moralinių nuostatų festivalis, investuojantis į kokybę, o rodomais filmais puoselėjantis etines ir profesines vertybes. Profesionalumas, pažangus mąstymas ir patikimumas – tai vertybės, būdingos ir „If“.

„If“ visada siekia remti ir skatinti kokybiškus ir aktualius visuomenei projektus. Kasmet stebinanti „Scanoramos“ išskirtinės kokybės programa bei noras žiūrovui suteikti unikalią vertę žavi ir įkvepia. Garbė remti vieną ryškiausių kultūrinių rudens įvykių Lietuvoje, kuris yra labai artimas mūsų puoselėjamoms vertybėms ir veiklos principams“, – sakė draudimo bendrovės „If“ filialo Lietuvoje direktorė, valdybos narė Žaneta Stankevičienė.

„If“ yra pirmaujanti ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europoje, turinti daugiau nei 3,6 milijonų klientų. 2002 metais „If“ prekės ženklas buvo pristatytas Baltijos šalių draudimo rinkai, o 2009-aisiais veikla buvo sujungta į Estijoje įregistruotą bendrovę „If P&C Insurance AS“. Tai viena didžiausių ne gyvybės draudimo bendrovių Baltijos regione. 2010 metais Estijos komercijos ir pramonės rūmai draudimo bendrovę „If“ pripažino konkurencingiausia finansų sektoriaus įmone. Savo filialus bendrovė turi ir visose trijose Baltijos šalyse.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ šiemet vyks lapkričio 6–23 dienomis, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt