Now Reading
VGTU judės „Manage Days 2011“ ritmu

VGTU judės „Manage Days 2011“ ritmu

VGTU judės „Manage Days 2011“ ritmu

Balandžio 12 – 14 dienomis Vilniaus Gedimino tecnikos universitete (VGTU) įvyks triukšmingas ir didžiulio dėmesio kasmet susilaukiantis verslo vadybos fakulteto (VVF) organizuojamas renginys „Manage Days 2011“.

Tai kasmetinė verslo vadybos fakulteto Studentų atstovybės organizuojama šventė, skirta šio fakulteto studentams ir verslui neabejingam jaunimui. Projekto tikslas – supažindinti jaunimą su praktine verslo puse ir šių dienų verslo subtilybėmis, apžvelgiant šią sritį iš visų pusių.

„Manage Days 2011“ renginyje truksiančiame tris dienas nuotykių ieškotojai galės išbandyti savo jėgas „Labas nuotykių parke“, gudrieji išmėgins savo žinas protų mūšyje, azartiškieji pademonstruos savo vikrumą stalo futbolo turnyre, besočiai pasirodys valgymo varžybose, smalsieji galės įgauti žinių įvairiuose seminaruose, o energingieji studentai miklins kojas šokių pamokoje ir kitose siūlomose pramogose. Šių metų “Manage days 2011” kulminacija – uždaromasis vakaras, kuriame svečiai ir dalyviai nukeliaus kelis dešimtmečius atgal ir pajus svingo ritmu šokančią retro dvasią.

Uždaromasis „Manage Days 2011“ vakaras įvyks „Nese pramogų banke“ balandžio 14 dieną 21h. Vakaro metu kartu su dėstytojais švęsime VGTU VVF Studentų atstovybės 11 –ąjį gimtadienį, dainuosime su „Migloko“, šoksime Dj Poof ritmu ir skanausime gimtadieninį tortą.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Daugiau informacijos, ir registraciją į renginius rasite čia.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt