Now Reading
Vilniečių patogumui – du nauji paštai

Vilniečių patogumui – du nauji paštai

Vilniečių patogumui – du nauji paštai

Šiandien Lietuvos paštas atidaro du naujus skyrius Vilniuje. Vienas jų veiks prekybos centre „Pupa“, esančiame Pilaitės rajone. Antrasis paštas duris atveria sostinės Šiaurės miestelyje esančiame prekybos centre „Hyper Rimi“.

Naujieji paštai gyventojus pasitiks moderniomis ir šiuolaikiškai įrengtomis patalpomis. Į šiuos pašto skyrius bendrovė investavo apie 200 tūkst. litų.

„Norime būti arčiau savo klientų, tekti kokybiškas ir profesionalias pašto, pasiuntinių, finansines ar elektronines paslaugas gyventojams patogiu laiku. Dėl to naujus paštus atidarome ten, kur didžiausi gyventojų srautai – prekybos centruose. Dabar užsukus į prekybos centrą apsipirkti, gyventojai galės greitai ir patogiai pasinaudoti visomis pašto teikiamomis paslaugomis“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Naujai atidaryti pašto skyriai gyventojus aptarnaus ilgesniu ir patogesniu laiku. Prekybos centre „Pupa“ esantis paštas darbo dienomis gyventojus aptarnaus nuo 10 iki 20 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 19 val., o sekmadieniais – nuo 10 iki 16 valandos.

Šiaurės miestelyje esančiame prekybos centre „Hyper Rimi“ paštas dirbs darbo dienomis nuo 9 iki 21 val., o savaitgaliais gyventojus aptarnaus nuo 10 iki 19 valandos.

Kaip ir kituose paštuose, šiuose taip pat bus galima išsiųsti ir atsiimti pašto korespondencijos siuntas, siuntinius, pasinaudoti pasiuntinių paslaugomis, užsiprenumeruoti periodinių leidinių, sumokėti įmokas, mokesčius, pasinaudoti draudimo, vartojimo kredito ir išperkamosios nuomos paslaugomis, pašto perlaida išsiųsti ar gauti pinigų.

Prekybos centre „Pupa“ esančiame pašte keliauti mėgstantys gyventojai galės įsigyti ir tarptautinių autobusų bilietų.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Iki metų pabaigos Lietuvos paštas planuoja atidaryti apie 20 paštų prekybos centruose, į kuriuos iš viso ketinama investuoti apie 2 mln. litų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt