Now Reading
Vilnių aplankysiantis komikas Dylanas Moranas sako apie Lietuvą žinantis viską – net ir jos ateitį

Vilnių aplankysiantis komikas Dylanas Moranas sako apie Lietuvą žinantis viską – net ir jos ateitį

Vilnių aplankysiantis komikas Dylanas Moranas sako apie Lietuvą žinantis viską – net ir jos ateitį

Laikas.lt

Jau rugsėjo 26 d., ketvirtadienį, Teatro arenoje Vilniuje viešėsiantis vienas ryškiausių pasaulio „stand-up“ komikų – airis Dylanas Moranas bandys ne tik santūriuosiuose lietuviuose pažadinti humoro jausmą, bet ir pralaužti ledus ir geriausiems pasaulio komikams atverti duris į Lietuvos publikos širdis. Savo pasirodymais ir improvizacijomis stebinantis, o neretai ir šokiruojantis, komikas atsakingai ruošiasi viešnagei Lietuvoje ir sako apie mūsų šalį žinantis viską.

„Apie jūsų šalį žinau viską, net ir jos ateitį. Lietuvos nesutarimus su Portugalija 2089 metais, asilų epidemijas – visus šituos dalykus, – sako Dylanas Moranas ir neslepia, jog jo juokelių bagaže galima rasti ir šio to susijusio su Lietuva. – Apie jūsų įtaką Kinijos vidaus politikai, jūsų pomėgį deginti barzdas ir apie tai, kad garbinate pingvinų išmatas“.

„Stand-up“ komedijos žvaigždė meistriškai valdo žodį ir nevengia ironiškų pastebėjimų, pagardintų airišku prieskoniu. Scenoje jis demonstruoja begalinę drąsą, puikiai jaučia žiūrovą, galbūt todėl ir numoja ranka į kalbas, jog lietuviai neturi humoro jausmo.

„Su publika bet kuriame pasirodyme reikia elgtis pagarbiai, kaip su tigrais ar vyresnio amžiaus moterimis, arba kaip su iš abiejų anksčiau paminėtų dalykų išvirta sriuba. O jeigu matau, jog per pasirodymą kas nors, sėdintis pirmoje eilėje nesijuokia ar net nuobodžiauja, aš pats, arba vienas iš mano kūno dublerių per pertrauką juos pamyli. Po to jiems pažadam deimantų ir naują šaldytuvą,“ – žiūrovų linksminimo paslaptis atskleidžia komikas.

Pasak D. Morano, daug kas sakoma apie Lietuvą, bet apie mus jie (airiai), anot jo, dažniausiai dainuoja ir cituoja garsią airišką dainą apie, kaip jis sako, mūsų gražiąją šalį:

„Lietuva! Lietuva!
Kaip gera būti medyje
Su kepure burnoje.
Kodėl, kodėl, kodėl?
Sumetei savo ropes
Į mano pianiną?
Lietuva! Lietuva!“

„Moterys šitą dainuoja, kai gimdo, vyrai – kai eina medžioti,“ – atskleidžia komikas, kuris pernai tapo pirmuoju airių komiku pasirodžiusiu Rusijoje ir visus šokiravo, kuomet išjuokė Michailo Chodorkovskio įkalinimą ir naują įstatymą, draudžiantį homoseksualų propagandą.

„Negaliu pasakyti, ko tikėtis, – jeigu žinočiau, ką darau, nesugebėčiau to padaryti. Tiesiog ateikit“, – į savo naujausią šou „Yeah Yeah“ Vilniuje kviečia D. Moranas.

Bilietus į rugsėjo 26 d. Teatro arenoje Vilniuje vyksianti Dylano Morano pasirodymą platina „Ticketpro“. Bilietų kaina 70–120 litų.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Įtakingo Prancūzijos dienraščio „Le Monde“ skaitytojai D. Moraną išrinko geriausiu visų laikų „stand-up“ komiku, o Didžiojoje Britanijoje „Channel 4“ analogiškuose rinkimuose jis aplenkė tokias žvaigždes kaip Woody Allenas, Russellas Brandas, Robinas Williamsas ir net George‘as Carlinas.

Komikas – kultinio televizijos serialo „Black Books“ („Bleko knygos“) scenarijaus autorius ir pagrindinio vaidmens atlikėjas. Nuo 1992 metų jis garsėja kaip „stand-up“ komedijų atlikėjas, yra laukiamas svečias didžiausiuose humoro festivaliuose, pelnė prestižinius BAFTA ir „Perrier“ apdovanojimus. Beje, laimėjęs pastarąjį, jis tapo jauniausiu žmogumi gavusiu šį apdovanojimą.

Dylano Morano pasirodymą Teatro arenoje Vilniuje organizuoja penkerius metus Lietuvoje „stand-up“ komedijos žanrą skleidžiantis „Humoro klubas“, dešimtąjį sezoną švenčiantis „Idioteatras“ ir į Baltijos šalis „stand-up“ komikus vežantys „Comedy Baltics“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt