Now Reading
Vilniuje – atlikėja iš sprogusio flomasterių fabriko

Vilniuje – atlikėja iš sprogusio flomasterių fabriko

Vilniuje - atlikėja iš sprogusio flomasterių fabriko

Jau yra žinoma, kas lietuvius lepins kokybiška muzika paskutinėje „Tuborg Loftas Live“ serijoje šiais metais. „Tai bus spalvingiausias metų pabaigos koncertas menų fabrike, ir ne tik“, – muzikantas Viktoras Diawara skuba pristatyti, ką šįkart pasikvietė į savo antruosius namus, „Loftą“, – „pirmą kartą į Lietuvą atvyksta nepakartojama Ebony Bones“.

Pirmieji bilietai į šį šventinį Ebony Bones koncertą Vilniuje – pigesni. Jais bus pradėta prekiauti jau nuo pirmadienio, t.y. lapkričio 14 d.

Ebony Bones – Didžiosios Britanijos televizijos žvaigždė, dainų kūrėja ir atlikėja, prodiuserė, mados ikona ir multi-instrumentalistė.

Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo kaip spalvingas animacinių filmukų herojus arba lyg šalia jos būtų sprogęs spalvotų kreidelių ir flomasterių fabrikas. Tačiau ši atlikėja turi išskirtinai pankišką požiūrį į pop stilių ir stengiasi visą savo įvaizdį kurti pati, be stilistų ar dizainerių pagalbos.

Ebony su savo grupe ant scenos Vilniuje lips prieškalėdinio šurmulio sukūry, t.y. gruodžio 16 d. Tad „Loftas“ dar svarsto, ar verta iki to pasipuošti kalėdinę eglutę, vis tiek Ebony ją dešimteriopai nustelbtų.

Drąsi, ryški ir nepakartojama Ebony Bones kartais yra pavadinama netgi įžulia. Jos pačios kuriami muzikiniai tekstai drebia visą tiesą apie šio laikotarpio aktualijas. Romantikai savo kūryboje ji palieka kur kas mažiau vietos.

„Kurti mane įkvepia ne kas kita, o politinės pasaulio peripetijos bei fenomenalus žmonių abejingumas“, – sako pati Ebony Bones.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Šios dainininkės laukinis stilius, etninių karnavališkų ritmų, plojimų ir skanduojamo vokalo sintezė, padėjo jai įgyti fanų, mėgstančių tokius atlikėjus kaip M.I.A., Santigold, Timberland ar Grace Jones.

Panelės Bones gerbėjų gretos dauginasi neįtikėtinu greičiu. Tarp jos fanų yra ir pats Markas Ronsonas – populiarus diskžokėjus, buvęs Amy Winehouse ir Lily Allen prodiuseris.

Dar 2009-aisiais Ebony Bones ne viename naujienlaikraštyje, bloge ir muzikiniame portale buvo tituluota tų metų geriausia ir perspektyviausia nauja atlikėja. Jie neklydo – iki kol ši atlikėja atvyks į Lietuvą, su savo muzikine programa ji bus apkeliavusi kone visą pasaulį. 

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top