Now Reading
Vilniuje eksponuojamos nuotraukos iš „Hario Poterio“ filmų užkulisių

Vilniuje eksponuojamos nuotraukos iš „Hario Poterio“ filmų užkulisių

Vilniuje eksponuojamos nuotraukos iš „Hario Poterio“ filmų užkulisių

Šiandien Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“, atidaroma niekada anksčiau viešai neeksponuotų fotografijų iš „Hario Poterio“ filmų užkulisių paroda.

Ji skirta paskutiniajam filmui apie jaunąjį burtininką – „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“, kurio premjerą Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“, lydės didžiausias kada nors šalyje organizuotas šiam filmui skirtas renginys, finišuosiantis šį ketvirtadienį, 20 val., specialiu filmo seansu kino centre „Multikino“.

„Retrospektyvinei parodai atrinkome 60 nuotraukų, padarytų per pastarąjį dešimtmetį. Jose užfiksuotos akimirkos iš visų aštuonių „Hario Poterio“ filmų užkulisių. Nuotraukose galima pamatyti išskirtines dekoracijas, vietas, specialiuosius efektus, kostiumus, kurių neįtikėtina gausybė buvo naudojama filmuojant visas filmo serijas”, – sako kino centro „Multikino“ rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas. 

Jo teigimu, paroda atskleidžia draugišką, linksmą ir šeimynišką atmosferą, kuri lydėjo kūrybinę grupę visuose filmavimuose. Ji taip pat atkreipia dėmesį į kokybę ir detales, kurios filmų apie Harį Poterį kūrėjams ypatingai svarbios. Nuotraukose įvairiose scenose užfiksuoti ir pagrindinius vaidmenis „Hario Poterio“ nuotykių serijoje atliekantys aktoriai – Daniel Radcliffe, Rupert Grint ir Emma Watson.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Prekybos ir pramogų centro „Ozas“ pirmajame aukšte eksponuojama paroda – viena iš „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ premjerai skirto renginio dalių. Pagrindinis renginys vyks šį ketvirtadienį, liepos 14 d., 17–20 val. Jame filmo gerbėjų laukia magijos teatro „DiArchy“ pasirodymas, Lietuvių kino akademijos atstovų pasakojimai apie kino filmų kūrimo virtuvę, įvairios užduotys, viktorinos, leisiančios atskleisti savo žinias apie rašytojos J. K. Rowling sukurtus personažus ir jų nuotykius. Nugalėtojų laukia originalios dovanos – Hario Poterio akiniai, Grifų gūžtos bokalas, Hogvartso plunksna, Tomo Ridlio dienoraštis, kiti „Hario Poterio“ filmų atributai bei pagrindinis prizas – kiekvieno filmo fano trokštama lenktyninė šluota „Nimbus 2001“. 

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt