Now Reading
Vilniuje prasidėjo „Dizaino savaitgalis“

Vilniuje prasidėjo „Dizaino savaitgalis“

Vilniuje prasidėjo „Dizaino savaitgalis“

Vakar, gegužės 12 d., Ševčenkos g. 16a „loftų“ kvartale prasidėjo trečiasis „Dizaino savaitgalis“. Pirmą renginio dieną vyko 15 renginių, skirtų dizaino profesionalams, o nuo šiandien „Dizaino savaitgalyje“ rinksis visi dizaino naujovių ištroškę vilniečiai ir miesto svečiai.

Keturias dienas truksiančiame „Dizaino savaitgalyje“ prisistatys daugiau nei 80 dalyvių, bus galima aplankyti įvairias parodas, instaliacijas, sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apžvelgti naujas kolekcijas mados pristatymuose ir iki ryto trypti elektroninės muzikos vakarėliuose.


Šiandien lankytojų lauks gausybė interjero dizaino ir architektūros naujienų, tarp kurių: pirmojo „loftų“ miesto Rytų Europoje „Loft town“ įspūdingo dydžio popierinis maketas bei „Delore“ šaldytuvų dekupažas. „Loftų“ erdvėse taip pat įsikurs du netradiciniai muziejai: gyvas garso muziejus „Garso korys“ ir Žaislų muziejus.

Besidomintys drabužių dizainu galės išvysti naujas „Lemuse“ ir „LT Identity“ drabužių kolekcijas, „Milksense“ drabužių kolekciją besilaukiančioms mamos.

Išalkę lankytojai galės patys pasigaminti japoniškų ir kitokių egzotiškų patiekalų, o ištroškę – eksperimentuoti „Coffee Inn“ kavos laboratorijoje, kurioje bus demonstruojama, kaip originaliais ir neįprastais prietaisais ir būdais ruošti kavą.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Rytoj, šeštadienį, Šeimos dieną bus laukiami ir patys jauniausi renginio svečiai, o paskutinę renginio dieną, sekmadienį, „Dizaino savaitgalis“ kviečia į turgų, kuriame bus galima ne tik įsigyti įvairių dizaino smulkmenų, aksesuarų, drabužių ir baldų, bet ir pabendrauti su jų kūrėjais.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt