Now Reading
Vorai okupavo Australijos kaimelį (Foto, Video)

Vorai okupavo Australijos kaimelį (Foto, Video)

Vorai okupavo Australijos kaimelį (Foto

Technologijos.lt

Australijos kaimelį Vaga Vaga (Wagga Wagga) paralyžiavo reta gamtos stichija – vorų invazija. Milijoninis nariuotakojų antplūdis kaimelio gyventojus privertė evakuotis.

Ne, šioje fotografijoje pievas ir pastatus kloja ne sniegas, o vorų šilkas. Juos išaudė milijonai plėšriavorių, plūstelėjusių į kaimelio apylinkių pievas po to, kai jų gyvenamąsias požemines teritorijas užtvindė potvynio vandenys.

Nors mintis apie namus užplūdusias ištisas ordas krutančių ir tinklus neriančių gyvių – ne pati maloniausia, toks vorų išpuolis kaimelio gyventojams gali būti naudingas: plėšriavoriai medžioja uodus ir kitus kraujasiurbius vabzdžius, kurių populiacija potvynių metu pastebimai išauga.

„Šitie vorai nekelia absoliučiai jokio pavojaus, – „Sydney Morning Herald“ tikina vorų zoologijos sodo savininkas Bretas Finleisonas (Brett Finlayson).

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kaip ten bebūtų, dvikojai Vaga Vaga gyventojai kaimelį nusprendė kuriam laikui palikti – bent jau iki to laiko, kai potvyniai atslūgs ir į savo ankstesnius namus pradžiūvusioje žemėje sugrįš „tinkluotieji“ Vaga Vaga naujakuriai.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt