Now Reading
„Vyrai juodais drabužiais 3“ dainininkė Nicole Scherzinger tapo gundančia blogiuke

„Vyrai juodais drabužiais 3“ dainininkė Nicole Scherzinger tapo gundančia blogiuke

„Vyrai juodais drabužiais 3“ dainininkė Nicole Scherzinger tapo gundančia blogiuke

Laikas.lt

Dainininkė Nicole Scherzinger naujajame fantastiniame filme „Vyrai juodais drabužiais 3“ (angl. „Men In Black III“) tapo seksualia ir itin gundančia blogiete Lily Poison (Nuodingąją Lili). Pirmąsyk didelio masto filme pasirodanti moteris neabejotinai priblokš žiūrovus puikia išvaizda ir įbaugins didžiuliu ginklu.

Filmo kūrėjų išplatintuose naujausiuose „Vyrai juodais drabužiais 3“ kadruose matyti, kad 33-ejų N.Scherzinger buvo sukurtas itin seksualus įvaizdis – ji vilki trumpa juoda odine suknele, paryškinančia krūtinę, avi ilgaaulius batelius, o jos lūpos skaisčiai raudonos.

Lily Poison filme yra pagrindinio blogiuko Boriso bendrinininkė. Viename iš kadrų šis galingas duetas keliauja per kalėjimo koridorius, palikdami po savęs kelyje daugybę negyvų sargų. Kitoje nuotraukoje N.Scherzinger herojė savo bosui įteikia rožinį gėlytėmis puoštą tortą.


Kol kas vis dar neatskleidžiama daugiau detalių apie paslaptingąją Lily Poison, tačiau neslepiama, kad N.Scherzinger vaidmuo, nors ir efektingas, bet gana nedidelis. „Tai nedidelis blogietės vaidmuo. Aš taip jaudinuosi, nes mano herojė mirs. Svarbiausia, aišku, kad apskritai pasirodysiu. Tačiau jau po kelių eilučių aš filme mirsiu“, – anksčiau laidai „E! News“ yra sakiusi dainininkė.

Pagrindinius vaidmenius naujajame filme, kaip jau įprasta „Vyrų juodais drabužiais“ mėgėjams, atlieka aktoriai Willas Smithas ir Tommy Lee Jonesas. Jie vaidina agentus J ir K, kurie sugrįžta į didžiuosius ekranus po dešimtmečio, mat pastarasis šios istorijos filmas buvo išleistas 2002-aisiais. Žvelgiant į reklaminį naujosios juostos anonsą atrodo, kad nedaug kas pasikeitė nuo antrosios filmo dalies, kuomet slaptieji agentai turėjo suvaldyti ateivių aktyvumą Niujorke. Tačiau, šįsyk J ir K turi susidurti su naujais, dar didesniais ir visai neplanuotais išbandymais…

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Fantastinė veiksmo komedija „Vyrai juodais drabužiais 3“ Lietuvos kino teatruose turėtų pasirodyti gegužės 25 dieną.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt