Now Reading
Vyrų lūpose atgimsta garsusis „69 danguje“ hitas „Skrisim“

Vyrų lūpose atgimsta garsusis „69 danguje“ hitas „Skrisim“

Vyrų lūpose atgimsta garsusis „69 danguje“ hitas „Skrisim“

Spektaklis „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“ žiūrovams ruošia ne tik žaismingą ir subtiliu humoru persmelktą pjesę, bet ir išskirtinius, abejingų nepaliksiančius muzikinius kūrinius. Vieną jų – perdainuotą garsųjį grupės „69 Danguje“ hitą „Skrisim“ jau galima išgirsti internete.

Spektaklio metu skambės šeši išskirtiniai kūriniai, kurių pusė – tai unikalios, specialiai spektakliui sukurtos muzikinės kompozicijos. O kiti – jau puikiai Lietuvos klausytojams pažįstami muzikiniai hitai: grupės „Hiperbolė“ legendinė daina „Aš dar dainuosiu“, „Tele-Bim-Bam“ kadaise atlikti „Naktelės žiedai“ bei garsusis grupės „69 danguje“ hitas „Skrisim“.

„Nors, manau, esame tobulesnių figūrų, negu 69 kolegės, (paklauskit Juozo Statkevičiaus, jei abejojate), esame taip pat ir nerealūs vokalistai. Todėl daug dirbame, intensyviai repetuojame, siekdami kuo geriau gyvai atlikti visus muzikinius kūrinius. Šis spektaklis išskirtinis savo subtiliu humoru, tad taikliai parinkta ir gerai atlikta muzika čia atlieka ypač svarbų vaidmenį“,– atskleidžia spektaklio „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“ aktorius Sakalas Uždavinys.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Komedijos „Vyrų laiškai“ herojai savo gyvenimo vingius ir ypatumus išpažįsta laiškuose elektrikui, Kalėdų Seneliui, nesamai meilei, krepšiniui, tėvynei, sūnui, nuslinkusiems plaukams, elitiniam menui ir kt. Laiškus „rašys“ ir iš kojų verčiančiomis temomis diskutuos žinomi Lietuvos aktoriai: Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas bei Dalius Skamarakas.

Spektaklio pastatymui suburta tarptautinė profesionalų komanda: režisierius Olegas Šapošnikovas, kompozitorius Audrius Balsys, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, scenografas Wojtekas Stefaniakas. Spektaklio premjera – gruodžio 6 dieną „Domino“ teatre.
 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top