„Xiaomi Corporation“ užpatentavo naują išmaniojo žiedo dizainą. Apie tai pranešė „91mobiles“.
Žurnalistų teigimu, žiedas – skirtingai nei išmanieji laikrodžiai ir kiti nešiojami dalykėliai – nėra universalus įrenginys. Taigi, prieš pirkdamas, vartotojas turi išbandyti kelis dydžius, kad rastų optimaliausią tinkamą. „Xiaomi“ sugalvojo gaminti žiedus iš lanksčių medžiagų, kurios gali padidėti arba mažėti.
Šis patentas, išsprendžiantis pagrindinę išmaniųjų žiedų problemą, buvo pateiktas Kinijos nacionalinei intelektinės nuosavybės administracijai (CNIPA). Remiantis dokumentu, žiedas turi tam tikrą „elastinį komponentą“, kurio dėka prisitaiko prie vartotojo piršto dydžio. Įmonės inžinieriai kaip pagalbinę medžiagą panaudojo polivinilchloridą arba gumą.
Išradimo autoriai pažymėjo, kad toks žiedas koreguojant dydį atsižvelgtų į daugelį faktorių – pavyzdžiui, į vaikų pirštų ypatybes ar tikimybę patinimui. Patente pažymima, kad išmanusis žiedas palaikys daugybę belaidžių sąsajų – Wi-Fi, 2G, 3G, 4G LTE, 5G NR, NFC ir UWB.
Apple sustabdė savo išmaniojo žiedo kūrimo projektą
Spalio mėnesį „Bloomberg“ žurnalistas Mark Gurman. pranešė , kad amerikiečių korporacija „Apple“ uždarė išmaniojo žiedo kūrimo projektą. Bendrovė padarė išvadą, kad toks žiedo išleidimas gali pakenkti „Apple Watch“ išmaniojo laikrodžio pardavimams. Nenuostabu, kad Apple pradėjo daugiau dėmesio skirti savo pelningumui, nes jų naujieji iPhone 16 nuvilia savo pardavimo rezultatais dėl ko „Apple“ sumažino „iPhone 16“ ir „16 Plus“ gamybą dėl mažos paklausos.
Esu Jonas Vainius, sporto, automobilių bei technologijų skilties autorius ir tuo pačiu aistringas futbolo bei retro automobilių fanas. Nuolat sekdamas įvairius įvykius, savo skaitytojams pateikiu išsamias ir trumpas sporto, automobilių bei technologijų naujienas iš viso pasaulio. Savo straipsniuose siekiu ne tik informuoti, bet ir įkvėpti šių šakų entuziastus aktyviau dalyvauti šiose veiklose bei domėtis jų pasaulinėmis tendencijomis.