Now Reading
Ypatingo grožio studentei iš Vilniaus – televizijos prodiuserių pasiūlymas

Ypatingo grožio studentei iš Vilniaus – televizijos prodiuserių pasiūlymas

Ypatingo grožio studentei iš Vilniaus – televizijos prodiuserių pasiūlymas

Šmaikščiai apie policijos gyvenimą pasakojančio TV3 televizijos serialo „Nuovada“ žiūrovės visą mėnesį pačios demonstravo savo aktorinius sugebėjimus – jos rungėsi dėl galimybės nusifilmuoti šiame komiškame seriale. Kovo pradžioje paskelbtas konkursas „Tapk serialo „Nuovada“ žvaigžde!“ sulaukė didelio internautų dėmesio, kol galiausiai buvo paskelbta nugalėtoja – 26 metų studentė Laura Cvirkaitė iš Vilniaus.

Visos merginos, norinčios gauti vaidmenį seriale „Nuovada“, turėjo sukurti filmuką, kuriame suvaidino situaciją, geriausiai atskleidžiančią jų moteriškumą. Gautus filmukus konkurso organizatoriai viešino TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Eterio žvaigždėmis svajojančios tapti konkurso dalyvės stengėsi kuo išradingiau atlikti užduotį: dainavo, šoko, pyko ir net grasino savo vyrams. Kiekvienas filmukas buvo peržiūrėtas daugiau nei 10 000 kartų, jais buvo gausiai dalinamasi ir komentuojama.

TV3 serialą „Nuovada“ kuriančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ atstovai nugalėtoją rinko iš penkių daugiausiai „patinka“ sulaukusių konkurso dalyvių. Vienbalsiai nuspręsta, kad nugalėtoja verta tapti L. Cvirkaitė. Charizmatiškos merginos filmukas sulaukė net 1241 „Patinka“ paspaudimų. Internautų ir konkurso organizatorių širdis Laura pavergė žaismingai dainuodama.

„Iš tikrųjų, aš net nesitikėjau. Vau! Tikrai netikėta. Labai džiaugiuosi tokiu laimėjimu. Aš tuo video net nesidalinau su savo „Facebook“ draugais. Jei bučiau pasidalinusi, tikrai būčiau sulaukusi dar daugiau laikų. Kas pamatė, tas pamatė. To video aš net nerepetavau. Tiesiog ryte prieš darbą sugalvojau pasikelti sau nuotaiką ir jį nufilmavau“, – išgirdusi naujieną džiaugėsi Laura.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kelis metus oro palydove dirbusi ir po visą pasaulį keliavusi mergina pasakoja, kad ji visuomet buvo drąsi ir žaisminga, todėl pamačiusi, kad vyksta konkursas, nedvejodama užpildė anketą. Šiuo metu teisės studijas bebaigianti L. Cvirkaitė juokėsi, kad dabar reikės dirbti du darbus – būti ir stiuardese, ir aktore. Iškart gavusi teisininkės diplomą mergina vėl kels sparnus.

„Kadangi dirbau oro palydove, kolegos man visada sakydavo: „Ką tu čia veiki?“ Nes aš mėgstu pasistaipyti, esu žaisminga ir optimistiška. Pamačiau, kad skelbiamas toks konkursas ir pagalvojau, kad pabandysiu. Labiausiai mane užkabino tas, kad konkurso aprašyme buvo paminėta Marilyn Monroe, o aš į ją kažkuo panaši“, – juokdamasi kalbėjo L. Cvirkaitė.

Kaip šiai žaviai merginai seksis vaidinti? Ar Lietuva nuo šiol turės savąją M. Monroe? TV3 žiūrovai tai sužinos naujausiose įtraukiančio ir linksmo serialo „Nuovada“ serijose pirmadieniais-antradieniais 21.00 val.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt