Now Reading
Žymius reperius parodijuojantis komikas Aries Spears gegužę aplankys Vilnių

Žymius reperius parodijuojantis komikas Aries Spears gegužę aplankys Vilnių

Žymius reperius parodijuojantis komikas Aries Spears gegužę aplankys Vilnių

Amerikietiškosios „stand up“ komedijos scenos gerbėjai turėtų suklusti. Spalį į Baltijos šalis komiką Pablo Francisco pakvietusi organizacija „RAW Comedy Baltics“ gegužės 23-ąją Vilniaus „Teatro arenoje“ pasveikins šio tėvynainį Aries Spears, išgarsėjusį televizijos laidoje „MADtv“.

„Po pasirodymų Baltijos šalyse buvau maloniai nustebęs – mane priėmė tikrai puikiai. Baiminausi, kad anglų kalba atliekami pasirodymai bus sunkiai suprantamai kraštuose, kuriuose ši kalba – ne gimtoji, bet nesupratusių manęs nebuvo!“, – prie komplimentų Latvijos, Estijos ir Lietuvos publikai rudenį čia lankęsis Pablo Francisco pridėjo ir šiltus linkėjimus juo profesionaliai pasirūpinusiam „RAW Comedy Baltics“ kolektyvui.

Niujorke gimęs Aries Spears JAV komikų scenoje savas jau nuo 14-os. Jo žvitrumas, charizma ir agresyvus komedijos stilius pripažintas kritikų, yra sulaukęs daugybės liaupsių ir – visų svarbiausia – garantuoja tampriai sustyguotą darbo kalendorių. Pastarasis neapsiriboja „stand up“ pasirodymais – Aries Spears dienotvarkė sudaryta tiek iš dažnų kelionių, tiek iš vaidmenų televizijoje ir kine bei pasirodymų pokalbių laidose.

Televizijos eteryje komikas debiutavo hiphopo scenos sunkiasvorio Russell Simmons laidoje „Def Comedy Jam“ ir iškart pateko į „Apollo“ transliuojamą „Showtime“. Aštuonerius metus jis praleido kaip pagrindinis populiarios laidos „MADtv“ veikėjas ir nusifilmavo net 198-uose laidos epizoduose.

Tarp šviežesnių komiko pasiekimų – kanalo „Showtime“ laida „The Underground“ kartu su Damon Wayans ir viešnagė pas Conan O’Brien projekte „Late Night“. Aries Spears biografijoje – ir ne vieno Holivudo filmo pavadinimas. Jį buvo galima išvysti „Jerry Maguire“, „Malcolm X“ ir kitose juostose.

Aries Spears svečiuose pas Conan O’Brien:

Kai nepluša filmavimo aikštelėje, Aries keliauja po pasaulį ir pačių įvairiausių humoro klubų programose yra itin laukiamas pagrindinis svečias. Gerbėjai dievina jo talentą idealiai įsikūnyti į tokias charakteringas asmenybes, kaip James Brown, Al Pacino ar jo vaikystės idealas Eddie Murphy.

Tarp labiausiai peržiūrėtų Aries Spears „YouTube“ vaizdelių – įrašas iš radijo laidos, kurioje amerikietis parodijuoja įžymius reperius LL Cool J, Snoop Dogg, DMX ir Jay-Z. Jo „per dantį traukiamų“ įžymybių sąraše tai pat yra Michael Jackson, Mike Tyson, Ray Charles, Michael Jordan, Shaqulle O’Neal ir dar keliasdešimt visame pasaulyje atpažįstamų vardų.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Aries Spears radijo eteryje įsikūnija į reperius LL Cool J, Snoop Dogg, DMX ir Jay-Z:

Į „Teatro areną“ svečias iš JAV atvyks penktadienį, gegužės 23-ąją. Iškart po to „RAW Comedy Baltics“ iniciatyva suplanuoti ir du pasirodymai Rygoje bei Taline. Bilietų prekyba į pasirodymą Vilniuje „Ticketpro“ kasose pradedama balandžio 7-ą, pirmadienį – organizatoriai įspėja, kad vietų kiekis ribotas.

„Stand up“ žanro populiarinimą „RAW Comedy Baltics“ ketina tęsti ir po simbolinių vasarų atostogų. Rudenį planuojami stambaus kalibro komedijos žvaigždžių vizitai, apie kuriuos bus paskelbta artimiausiu metu.

„RAW Comedy Baltics“ – tai bendras estų komandos, dirbančios su „Club Prive“, „Vibe“, „Sun Dance Music Festival“ ir mados konkursu „Supernova“, bei tarptautinės talentų ir renginių agentūros „Orlando John Agency“ projektas. Švedijoje, Tailande ir Latvijoje veikianti agentūra nuo 1997-ųjų dirba su tokaiis atlikėjais, kaip Julio Iglesias, Michael Buble, „The Scorpions“, Lady Gaga, Rihanna, Kanye West, 50 Cent, Avicii, Skrillex ir kt.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt