Now Reading
„Bliuzo naktų 2012“ energetinis užtaisas – Boney Fields

„Bliuzo naktų 2012“ energetinis užtaisas – Boney Fields

„Bliuzo naktų 2012“ energetinis užtaisas – Boney Fields

Laikas.lt

Seniausias tradicijas Lietuvoje turintis vasaros festivalis „Bliuzo naktys“, liepos 6-7 d. Varniuose švęsiantis 20 metų jubiliejų, pradeda derinti pirmuosius akordus. Su organizatoriais dėl dalyvavimo festivalyje rankomis jau sukirto Čikagos bliuzo tradicijų puoselėtojas, funky blues stiliaus ikona Boney Fields (JAV).

„20 metų festivalio jubiliejaus proga „Bliuzo naktų“ gerbėjams norime dovanoti kuo įvairesnę tradicinio bliuzo ir šiuolaikines šio stiliaus interpretacijas išpažįstančių atlikėjų įvairovę. Trimito virtuozas ir vokalistas Boney Fields – vienas bliuzmenų, derinančių senąsias bliuzo tradicijas su moderniais funky ritmais, o neišsemiama šio atlikėjo energija nepalieka abejingų jo pasirodymams. Šis atlikėjas – tik pirmoji „Bliuzo naktų“ dvidešimtmečio žvaigždė, kurių bus ne viena“, – sakė festivalio „Bliuzo naktys 2012“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

1958 metais Čikagoje gimęs trimitininkas ir vokalistas Boney Fields profesionalaus atlikėjo karjerą pradėjo dar 1979-aisiais Jimmy Johnson grupėje. Devintajame dešimtmetyje B. Fields grojo „Little Milton“, „The James Cotton Blues Band“ grupėse, taip pat koncertavo su tokiomis bliuzo žvaigždėmis kaip Buddy Guy, AS Reed, Valerie Welington bei kitais.

Vieno iš daugelio turų po Europą metu B. Fields talentą pastebėjo garsus amerikiečių bliuzo gitaristas Luther Allison, tuo metu jau persikėlęs gyventi iš JAV į Prancūziją. Jo pėdomis pasekė ir B. Fields, persikraustęs į Paryžių ir pradėjęs naują muzikinės karjeros etapą L. Allison grupėje. 1999 metais trimitininkas ir vokalistas nusprendė imtis solinės karjeros, kuri sėkmingai tęsiasi iki šiol. B. Fields subūrė savo vardo muzikinį projektą, kurį papildė džiazo virtuozai iš Prancūzijos, Senegalo bei Mauritanijos.

Bliuzo gerbėjai ypač vertina ne tik neabejotiną B. Fields trimitininko talentą, tačiau ir jo pasirodymų energiją. Neretai jo koncertai trunka tris valandas, kurių metu šis šoumenas neleidžia publikai nė atsikvėpti. B. Fields atliekama muzika, pasižyminti kunkuliuojančia aistra, jungia savyje tradicinį Čikagos bliuzą, pakvaišusius funky ritmus ir virtuoziškas pučiamųjų, gitarų bei klavišinių improvizacijas.
Be bliuzo tėvynės atstovo B. Fields, jau patvirtinusio savo dalyvavimą „Bliuzo naktyse“, jubiliejinis festivalis į Varnius šiemet sukvies ir kitų žymių JAV, Vakarų Europos, Baltijos bei kitų šalių bliuzmenų plejadą.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Legendinį Vudstoką primenančią laisvės atmosferą papildys įvairūs meno, sporto, pramoginiai renginiai ir akcijos, o tradiciniai „jam session“ nenutrūkstamai skambės iki pat paryčių.
vaizdo klipas:

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt