Now Reading
Dėl Selenos Gomez pamišęs vyras nužudė keturis savo giminaičius

Dėl Selenos Gomez pamišęs vyras nužudė keturis savo giminaičius

Dėl Selenos Gomez pamišęs vyras nužudė keturis savo giminaičius

Alfa.lt

Trečiadienį (rugpjūčio 14-ąją) Oklahomos mieste įvyko tikros skerdynės. Vyras, kaip žinia, einantis iš proto dėl atlikėjos Selenos Gomez, savo namuose nužudė keturis žmones: mamą, seserį, dukterėčią ir sūnėną, kuriam tebuvo vos septyni mėnesiai.

Danielis Greenas (40 m.) buvo sulaikytas kitą rytą, kai vienas šeimos narys aptiko keturis negyvus kūnus ir iškvietė policiją. Atvykę pareigūnai surado kraujo klaną, kuris ir padėjo nustatyti, kur slėpėsi įtariamasis. Pranešama, kad vyras buvo „nepaprastai apsėstas“ dainininkės Selenos Gomez. Visas Danielio „Facebook“ profilis mirgėjo nuo merginos, kurią jis vadino „skanute“ (angl. „yummy“), nuotraukų.

Jo įrašai socialiniame tinkle akivaizdžiai demonstravo norą atlikėją vesti. Meilė jai, pasak Danielio, buvo stipresnė už meilę jo paties šeimos nariams. „Noriu, kad ji amžinai būtų mano žmona ir karalienė beribėje karalystėje. Ją myliu labiau nei Dievą, savo mamą, tėtį, Jėzų, save ir visus jus“, – rašė, kaip įtariama, keturis žmones nužudęs vyras.

Dar kitoje žinutėje Seleną jis vadino „savo mergina“. Vis dėlto pačiame keisčiausiame įraše buvusią Justino Bieberio merginą vyras kvietė kartu skristi į Marsą. „Noriu su tavimi pabėgti kur nors visoje visatoje. Myliu tave, Lena (Selena), tavo tikroji meilė Danny (Danielis)“, – rašė D. Greenas.

Portalui „News9“ daktaras Stevenas Sternlofas aiškino: „Šis asmuo yra akivaizdžiai labai sunkiai sutrikęs. Nusivylimas ir bėdos privedė prie mąstymo, kad žmogžudystė yra vienintelis galimas variantas.“

„Žmonės, turintys tam tikrą maniją, šiuo atveju garsenybei, jaučia poreikį tai kažkaip išreikšti. Pavyzdžiui, jie mano, kad garsenybės juos yra įsimylėję arba jie patys pamilsta garsius žmones, todėl nori būti arčiau jų. Kai pamato, kad kažkas jų meilei trukdo, jie trokšta sustabdyti visas kliūtis“, – pridūrė daktaras.

Policijos pareigūnai nekomentavo, ar tiki, kad akivaizdi Greeno manija buvo žmogžudystės priežastis. Šiuo metu Selena Gomez aktyviai koncertuoja . Apie tragediją merginai pranešta nebuvo.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt