Now Reading
Dizaineris R. Kalinkinas ieško modelių kolekcijos pristatymui

Dizaineris R. Kalinkinas ieško modelių kolekcijos pristatymui

Dizaineris R. Kalinkinas ieško modelių kolekcijos pristatymui

Laikas.lt

Dizaineris Robertas Kalinkinas, šių metų spalio 10-ąją pristatysiantis savo kolekciją „Siemens” arenoje, paskelbė šiam renginiui ieškantis modelių.

Atrankoje laukiamos merginos ir vaikinai nuo 14 metų ir 174 cm ūgio. „Noriu pabrėžti, kad laukiame ne tik profesionalių modelių, bet ir naujokų – mums svarbiausia unikali išvaizda, charizma ir didelis pasitikėjimas savimi. Gali visiškai neatitikti įprastų grožio standartų, tačiau jei prieš save matau Asmenybę, o akys dega noru ir užsispyrimu, turėsim ką aptarti”, – sako R. Kalinkinas.
 
Atranka vyks rugpjūčio 27 dieną, pirmadienį, Vilniuje. Norintieji dalyvauti atrankoje, savo nuotraukas (portretinę bei visu ūgiu) bei savo duomenis turi siųsti adresu [email protected] iki rugpjūčio 23 dienos. 
 
Dizaneris sako neturįs iš anksto numatęs, kokio tipažo modelių ieškos: „Tai ribotų pasirinkimą. Mergina  net pati gali nežinoti kokią dovaną turi – eisena išmokstama, o ieškoma grožio išraiška paprastai atsiskleidžia tik sujungus modelio išvaizdą, rūbus ir visažistų darbą. Mūsų užduotis per atranką – tokį modelį pastebėti ir nuspėti iš anksto.”
 
Atranką organizuojanti modelių agentūros „Vilnius models management” vadovė Svajūnė Jackūnaitė tikisi rasti naujų talentų ir tarp vaikinų – „šioje kolekcijoje bus skirta daug dėmesio vyriškiems rūbams, tad atrankoje vaikinų itin lauksime. Vėlgi – ieškome asmenybių, išraiškingų bruožų, tvirto charakterio. Ir jokių nuleistų žvilgsnių ar „medūziško” rankos paspaudimo”. 
 
Spalio 10-ąją vyksiantis Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymas „Pavasaris / vasara 2013” – didžiausias iki šiol dizainerio rengtas dviejų valandų trukmės mados, muzikos ir meno renginys, sujungsiantis per 100 kolekcijos modelių pristatymą, atlikėjų Leono Somovo ir Jazzu pasirodymą bei teatrinius sprendimus kartu su choreografu Gyčiu Ivanausku.  Pirmuosius bilietus geriausiose vietose už 49 lt platina „Tiketa”.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt