Now Reading
Dizainerių duetas „MK Drama Queen“: „Mes nedirbam, o tiesiog tuo gyvenam“

Dizainerių duetas „MK Drama Queen“: „Mes nedirbam, o tiesiog tuo gyvenam“

Dizainerių duetas „MK Drama Queen“: „Mes nedirbam

Monikai Paulikaitei ir Kotrynai Armonaitei (25 m.) iš Tauragės neprireikė nė metų, kad sukurtų savo prekės ženklą „MK Drama Queen“, įsiveržtų į madų pasaulį, užkariautų žurnalų puslapius ir savo suknelėmis imtų rengti žvaigždes. Svajonės prie kavos puodelio materializavosi nežmonišku greičiu – dabar merginos jau darbuojasi kartu su penkiomis siuvėjomis, o jas giria net pati Agnė Jagelavičiūtė.

Dvi kiemo draugės, tėvelių numylėtos dukrelės, kartu puošusios Barbes ir siuvusios joms patalynę, lankiusios tą patį šokių būrelį ir varčiusios „Burda“ žurnalą, tapo gera komanda. Nesvarbu, kad Kotryna baigė socialinius, o Monika – komercijos ir vadybos mokslus, visai nesusijusius su mada. Vieną rugsėjo dieną, laikydamosios tradicijos bent kartą per mėnesį draugiškai paplepėti, jossusitiko išgerti kavos Vilniuje.

„­Mes dievinam latte kavą. Kaip šiandien pamenu, gėrėm ją, valgėm varškės pyragą ir vartėm „Vogue“ žurnalus, kuriuos Monikos tėtis buvo parvežęs iš užsienio. Ir kažkaip beplepant pamanėm – o kodėl mums nesukūrus kolekcijos? Čia pat sugalvojom pavadinimą – MK (nes Monika irKotryna), pridėjom žodį drama (nes nuolat prie spintos vyksta dramos, jog apsirengti nėra ką). Tačiau pavadinimas nepatiko. Neskambėjo. Pagalvojusios dar prijungėm žodį queen, kuris suteikė pageidaujamo prieskonio. Kiekviena moteris nori būti karaliene, ir mes joms padėsime! Būsim „MK Drama Queen“. Pradžiai nutarėm sukurti 6 sukneles. O tada jau bus matyti“, – pasakoja Kotryna.

Galit juoktis ar pavydėti, bet po dviejų mėnesių, suknelės jau buvo pasiūtos ir nufotografuotos. Ir ne bet kaip nufotografuotos – merginos pasistengė ir nuotraukos gavosi tokios gundančios, kad nenorėti „MK Drama Queen“ suknelių buvo tiesiog neįmanoma. Patalpinusios į FB savo kūrinius jos liko šokiruotos – per dieną sulaukė 100 užklausimų ir 50 užsakymų. „Mūsų topas buvo juoda suknelė su trigubomis apykaklaitėmis. Tokia elegantiška, su stilingu prieskoniu. Jas tiesiog šlavė. Tačiau nenorėjom gaminti daugybės tokių pačių modelių. Kūrėm naujus. Per pusantrų metų išleidom keturias kolekcijas su skirtingais drabužiais: suknelėmis, laisvalaikio kostiumėliais, pastelinėmis vienetinėmis suknelėmis bei šiuo metu taip visų mėgstamais kostiumais. Ką jau kalbėti, jog padėjom gausybei klienčių išvengti dramų prieš svarbias asmenines šventes, kurdamos joms individualius užsakymus. Na, o paskutinė kolekcija bus skirta vasarai. Norime, kad tai būtų staigmena, o nekantraujančioms klientėms išduodame tik tiek, jog pristatysime mylimiausių „MK Drama Queen“ spalvų suknelių kolekciją bei pateiksime net nuotakos įvaizdį pagal mus“, -­ planais dalijasi Kotryna.

„Mes nedirbam, o tiesiog tuo gyvenam, todėl ateina sėkmė“, – ­sako Monika. Ir sėkmė ne ateina, o atlekia ­ kaip kitaip pavadinti faktą, kad merginos nebespėja suktis, užsakymų gauna daugiau nei gali įgyvendinti, o ir žvaigždės pačios jų ieškosi, prašydamos aprengti svarbiems įvykiams. Pvz., grupė „Magnit“ norėjo atrodyti išskirtinai per „M.A.M.A.“ apdovanojimus ir savo įvaizdį patikėjo būtent mados naujokėms.

Jos nėra tos bohemiškai svaigios asmenybės, vien tik piešiančios eskizus ir iki ryto diskutuojančios apie suknelės įlinkio svarbą mados istorijai ar asmenybės formavimuisi. Ne, jos yra blaivaus ir crazy proto, nesveiko ir sveiko gyvenimo būdo miksas. Kotryna ir Monika mėgsta keliones, aktyvų poilsį,slidinėjimą, vandens pramogas, tokias kaip „wakeboarding“, burgerius ir makaronus, kurių receptų žino daugiau nei bet kuris statistinis lietuvis. Abiem nesvetimas ir teatras bei mokslai.

„Mums kava kaip vanduo“, – ­sutartinai sako abi ir ryškiai lakuotais nagais įsitveria kažkelinto kavos puodelio. Vienos nagai dramatiški: lakuoti juodai raudonai, kitos – chaotiškai meniški. Kotrynos net taksas Tima rytais geria kavą. Ir ne bet kokią­ tik iš aparato, su šlakeliu pieno.

„Draugaujam nuo vystyklų. Mūsų tėvai irgi draugauja. Mūsų gyvenime – daug panašumų: tas pats miestas Tauragė, tas pats namas. Abiejų tėvai susituokė labai jauni, vos sulaukę pilnametystės. Dėl to smagu, dabar jie mums kaip draugai, nuo paauglystės su tėvais diskutuojam įvairiausiomis temomis, nuo politikos iki verslo. Be to, abiejų tėvai – Arūnai užsiima gyvenime ta pačia veikla! Abi turime keleriais metais vyresnius brolius. Niekada jiems nenusileisdavome. Dėl to, net būdamos jaunesnės išmokome jų motoroleriais bei mini britvomis važinėti. Dabar tik retkarčiais tenka kaip keleivėms už nugaros pasedėt ar moto gp varžybas per spalvotus ekranus pastebėti. Neslėpsim, jog kaip ir būdinga jaunėlėms abi esam tikros tėvelių dukrelės. Tėvai juokauja ­ esame tokios jaunos ir jau verslininkės, gal greitai vilas San Tropeze pirksime. Čia jiems kaip anekdotas. Mamos kiek griežtesnės, nebijo pasakyti tiesos ir pakritikuoti, bet dievina mūsų sukneles ir laimingos jas nešioja. Galiausiai galim pasidžiaugti, jog Tauragėj visi mus palaiko, pirmos klientės buvo tauragiškės. Netiesa, kad savo gimtinėj pranašu nebūsi, mums niekas nepavydi, visi džiaugiasi sėkme. Tauragė – miestelis be pavydo! Dabar mums svarbu neužmigti ant laurų ir tobulėti.“

Kas jas daro laimingas

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

„Pats gyvenimas, koks jis bebūtų. Laimės ašaros pačios geriausios. Mes labai emocionalios.“

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt