Now Reading
Drabužiai, kurie guodžia

Drabužiai, kurie guodžia

Drabužiai

Išrasti naujo prototipo išmanieji drabužiai, skirti susidorojimui su šiuolaikinio gyvenimo tempais bei stresu. Šiuose rūbuose įmontuotas nešiojamas įrenginys, gebantis biodavikliais įvertinti žmogaus nuotaiką ir veikti pagal gaunamus rezultatus.

Maži mikrodavikliai, įmontuoti rūbuose, stebės jūsų širdies plakimo dažnį, kūno temperatūrą, kvėpavimą, galvaninę odos reakciją. Gauti rezultatai tuomet bus siunčiami į duomenų bazę naudojantis belaidžiu internetu išmaniajame telefone, siekiant išanalizuoti duomenis ir nustatyti žmogaus emocinę būseną. Tą padarius, duomenų bazė, kurią anksčiau sukūrė pats vartotojas, reaguos atsižvelgiant į nustatymus ir mėgins keisti nuotaiką.

Tada darbo imsis drabužiuose įmontuotas ekraniukas bei garsiakalbiai – bus vaizduojami palaikymą išreiškiantys pranešimai, nuotraukos ar pokštai, grojama pagal nuotaiką išrenkama muzika arba artimųjų įrašyti šilti žodžiai.

Taip pat galima nustatyti, jei norite, kad rūbai primintų apie konkretų asmenį – tarkime, jei esate toli nuo mylimojo ar vaiko. Rūbai turėtų padėti atsipalaiduoti ir, jūsų pasirinkimu, sužadinti prisiminimus apie artimuosius, kurių nebėra šalia.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Naujuosius rūbus sukūrė Kanados Concordia universiteto bei Londono Goldsmiths koledžo profesorės Barbara Layne bei Janis Jefferies, neseniai pristačiusios savo išradimą Monrealio Socialinių bei humanitarinių mokslų kongrese.

“Sulaukėme didžiulio susidomėjimo iš pačių įvairiausių sričių”, MSNBC sakė Layne. Vienas iš pavyzdžių – medicina, kur išmaniuosius drabužius galima naudoti prisidedant prie ligoninėje paguldyto, sergančio, ar dėl ligos ar senatvės iš namų išeiti negalinčiojo gerovės. „Tokio rūbo dėvėjimas padėtų jiems pasijausti geriau”, sakė Layne.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top