Now Reading
Erica ir Jurgis Didžiuliai perdainavo „Vėjas man pasakė“ (Video)

Erica ir Jurgis Didžiuliai perdainavo „Vėjas man pasakė“ (Video)

Erica ir Jurgis Didžiuliai perdainavo „Vėjas man pasakė“ (Video)

Laikas.lt
„The Ball & Chain“ nuotr.

„The Ball & Chain“ – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings – ir vėl kūrybingai išnaudojo laisvesnį vasaros savaitgalį atrasdami laiko muzikai, kuri jiems patinka. Šįkart, ir jau turbūt paskutinį kartą šią vasarą, jiedu iš užmaršties išlaisvino dar vieną praeityje itin populiarią dainą – „Vėjas man pasakė“.

Pasiūlymo perdainuoti būtent šią dainą Jurgis ir Erica sulaukė iš gerbėjų savo puslapyje Feisbuke.
 
„Dainuoti lietuviškas dainas man iššūkis, tačiau man tai labai patinka. Pati jaučiu, kad kuo dažniau dainuoju lietuviškai, tuo drąsiau šia kalba kalbu kasdien“, – sako dainininkė E. Jennings.

Dainą galima paklausyti ir pamatyti čia pat:Duetas originaliai Danutės Neimontaitės atliekamą dainą perdainavo plaukiodami ežere Trakuose.
 
„Pavyko gal iš kokio dešimto karto viską nufilmuoti be trukdžių – tai antys klegėjo, tai lėktuvai virš galvos skraidė, tai Jurgis ne tuos akordus „paėmė“, – šypsodamasi įspūdžius iš „Vėjas man pasakė“ filmavimo pasakoja Erica.


Jurgis Didžiulis
 
Šią dainą prieš publiką jiedu pirmą kartą atliks jau šį savaitgalį dueto koncertuose Palangos „Ramybėje“ penktadienį ir „Prieplaukos vyninėje“ Nidoje – šeštadienį.
 
„Labai visų, kurie šį savaitgalį bus pajūry, laukiam „The Ball & Chain” vasariškuose pasirodymuose – tai puiki proga vasarą palydėti kartu, elegantiškai ir dainuojant drauge“, – sako Jurgis, kuris „Vėjas man pasakė“ įraše leido dainuoti žmonai jai pritardamas tik gitara ir svajingais pašvilpavimais.


Erica Jennings

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt