Now Reading
Estai „Frankie Animal“ savo auditorijos ieško ir Lietuvoje

Estai „Frankie Animal“ savo auditorijos ieško ir Lietuvoje

Estai „Frankie Animal“ savo auditorijos ieško ir Lietuvoje

Laikas.lt

Šių metų balandžio mėnesį minialbumą (EP) „Obsession“ išleidusi greitai populiarėjanti estų indie rock grupė „Frankie Animal“ ieško savo klausytojų Lietuvoje – čia pradedama prekiauti debiutine grupės kompaktine plokštele.

Indie rock muzikos kritikai „Frankie Animal“ apibūdina kaip šviežio skambesio grupę, primenančią šaltą Mojito kokteilį. Ko gero, ne veltui grupė lyginama su alkoholiniu gėrimu – jų grojama muzika švelni, bet tuo pačiu stipri.

Estų ketveriukę gerbėjai pamilo dėl jų betarpiškų, nuoširdžių ir jausmingų koncertų. „Frankie Animal“ lyginama su gerai pasaulyje žinomomis grupėmis kaip „Mutemath“, „Arctic Monkeys“ ir „Local Natives“. Charizmatiškoji vokalistė Marie M. Vaiglos dėl savo balso neretai sulaukia palyginimo su Norah Jones.

„Obsession“ – pirmas grupės albumas. Pagrindinis šio EP kūrinys, taip ir pavadintas – „Obsession“, Soundcloud muzikos svetainėje sulaukė daugiau negu 170 tūkst. perklausų iš viso pasaulio.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Nuo pirmadienio „Obsession“ EP bus galima įsigyti Vilniuje, parduotuvėje „iMuzika“ ir Rūdninkų knygyne. Tuo metu grupė aktyviai ruošiasi pasirodymui Latvijoje savaitgalį vyksiančiame festivalyje „Positivus“.


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top