Now Reading
Festivalis „Galapagai“ kuria salą – valstybę, kurioje viskas galima!

Festivalis „Galapagai“ kuria salą – valstybę, kurioje viskas galima!

Festivalis „Galapagai“ kuria salą – valstybę

Laikas.lt

Rugpjūčio 1-2 dienomis unikalioje Lietuvos vietoje – Zaraso ežero saloje – vyksiantis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ pakvies į valstybę, kurioje viskas galima. Šią savaitę pristatomi specialiai festivaliui sukurti šiuolaikiniai herbai, kuriuose nestinga užuominų į puikiai leidžiamą laiką.

Jeigu Vilnius turi menininkų įkvėptą Užupio respubliką, tai Zarasai rugpjūtį galės pasidžiaugti vidury ežero išdygusia festivalio „Galapagai“ valstybe. Jos konstitucija skelbia, kad prezidentu galima rinkti visas mylimas roko žvaigždes, keliant rankas į viršų, pilietybę galima įsigyti bilietų kasose, o pramogų nestinga visas 72 valandas per parą „Galapagų“ laiku.

Saloje-valstybėje nebus Seimo, bet veiks daug barų. Ir be to – „Galapaguose“ nereikia eiti į darbą. Svajonių valstybėje dirbs tik festivalio organizatoriai, visi kiti galės asmeniškai įgyvendinti naująjį festivalio šūkį: „Galapagai“ – čia viskas galima!“

„Festivalio dvasią kuria visi, į jį atvažiuojantys. Mes labai mylime „Galapagų“ atlikėjus ir publiką, visada klausome pageidavimų, nuomonių, stengiamės reaguoti. Jau daugelį metų tradiciškai rugpjūčio pirmąjį savaitgalį organizuojame festivalį, kuris turėjo įtakos ne vieno naujo festivalio atsiradimui Lietuvoje. Bet mūsų publika nemeta kelio dėl takelio, už tai norime jai padėkoti ir toliau kartu tobulėti, – sako festivalio vadas Algirdas Barniškis-Blėka. – Mes norime, kad visi, kirtę tiltą į „Galapagų“ salą, joje jaustųsi patogiai, todėl sugalvojome Patogumo bilietus, kai atvažiuoji ir viską turi – pastatytą palapinę, miegmaišius, šampaną. Galvodami apie šeimas, sukūrėme specialius Šeimos bilietus, su kuriais keturių asmenų šeima gali neblogai sutaupyti. Kadangi organizuojame tris draugiškus festivalius – rengiame bilietų akciją „3gubink vasarą!“, kuri suteikia galimybę per vasarą pasiausti net 3-juose festivaliuose: „Galapagai“, „Roko naktys“, „Bliuzo naktys“. Šiais metais kuriame festivalio „Galapagai“ valstybę, kurioje niekas nesijaus atstumtas, pamirštas, alkanas, ištroškęs ar liūdnas. „Galapagai“ yra tam, kad žmonės švęstų gyvenimą ir mylėtų savo namus, savo kraštą, savo valstybę.“

Organizatoriai juokauja, kad prie šūkio „Galapagai – čia viskas galima“ pridės žvaigždutę, reiškiančią papildomas sąlygas. „Nepatariame daryti to, kas nelegalu“, – paaiškina.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Naujasis „Galapagų“ valstybės herbo triptikas perteikia linksmybes, vykstančias milžiniško ir smagaus vėžlio formos saloje. Herbe pasirodo ne tik Galapagų vėžlys, pramintas Vienišiumi Džordžu, bet ir kiti išskirtiniai gyvūnai: Mėlynakojis Bubis, Jūrų Lokys, Jūrinė Iguana. Juos jungia pašėlusi nuotaika, nutrūktgalviškos pramogos ir gera muzika.

Visiškos laisvės „Galapagų“ saloje rugpjūčio 1–2 dienomis gros: „The Baseballs“ (Vokietija), Supersci“ (Švedija), Mr.Woodnote (Didžioji Britanija), Leon Somov & Jazzu, „Skamp“, Markas Palubenka, „Keymono“, „Liūdni slibinai“, „Lemon Joy“, Jurga, „Digital Digital“ (Estija), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Krambambulya“ (Baltarusija), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija), „Superskankers“ su Okym Riim (Estija) ir kiti.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top