Now Reading
Filme „Iltis“ aktorius Johnny Depp pirmą sykį vaidino kartu su dukra Lily-Rose Melody Depp

Filme „Iltis“ aktorius Johnny Depp pirmą sykį vaidino kartu su dukra Lily-Rose Melody Depp

Filme „Iltis“ aktorius Johnny Depp pirmą sykį vaidino kartu su dukra Lily-Rose Melody Depp

Vis dažniau nekomerciniuose ir eksperimentinio kino projektuose pasirodantis aktorius Johnny Depp į kino ekranus grįžta dar vienu įdomiu vaidmeniu – komiškame siaubo filme „Iltis“ (angl. „Tusk“) vyras atliks keistuolio policininko, ieškančio dingusių žmonių, vaidmenį. Panašu, jog į aktorystės liūną pamažu klimpsta ir jo bei dainininkės ir aktorės Vanessos Paradis dukra Lily-Rose Melody Depp.

Penkiolikmetė garsenybių dukra filme „Iltis“ pirmą sykį įžengė į filmavimo aikštelę, atlikdama vieno Kanados miestelio parduotuvės darbuotojos vaidmenį. Nors mergina čia pasirodė tik epizodiškai, to užteko pelnyti kitikų liaupsėms. Lily-Rose Melody Depp talkino jos porininkės vaidmenį atlikusi bendraamžė Harley Quinn Smith – režisieriaus Kevino Smitho dukra, su mama Jennifer Schwalbach Smith vaidinanti visuose tėčio režisuotuose filmuose.

Kaip skelbiama, tiek J. Deppas, tiek kojas kine apšylanti jo dukra pasirodys ir kitame, šiuo metu dar tik kūrimo stadiją išgyvenančiame režisieriaus Kevino Smitho filme „Yoga Hosers“, kuris jau vadinamas neoficialiu „Ilties“ tęsiniu.

Filmo „Iltis“ veiksmas sukasi apie Volisą (akt. Justin Long) ir Tedį (akt. Haley Joel Osment) – populiarios radijo laidos vedėjus, joje aptarinėjančius interneto frykus bei karts nuo karto vykstančius pas juos į svečius. Radęs įdomų pašnekovą Volisas leidžiasi Kanadon, kur ketina susitikti su interneto sensacija tapusiu vyruku. Deja, netrukus žurnalisto laukia nusivylimas – pašnekovas pasirodo esąs mirusiu, o kartu su juo dingsta ir medžiaga radijo laidai, tačiau Volisas nė neketina namo grįžti tuščiomis. Juolab, netrukus sulaukia kvietimo iš senuko Howardo (akt. Michael Parks), garantuojančio nemokamą apgyvendinimą ir neišsemiamą pasakojimų aruodą.

Deja, po šio vizito Volisas netrunka pradingti tarytum į vandenį… Jo mergina (akt. Genesis Rodriguez) ir geriausias draugas leidžiasi į žurnalisto paieškas, atvedusias į policininko – veterano, ieškančio dingusių žmonių, namus (akt. Johnny Depp). Manydama, jog Volisas tapo serijinio žudiko auka trijulė leidžiasi jo pėdsakais, tačiau nė nenutuokia, jog tikroji tiesa yra tokia baisi, jog ja pernelyg sunku patikėti – kuomet manai, jog baisiau būti nebegali, viskas virsta pačiu baisiausiu košmaru. Niekas nenorėjo mirti Kanadoje, bet ar mirtis yra baisiausia kas galėjo nutikti?.. „Iltis“. Kinuose jau nuo lapkričio 14 dienos.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Filmo treileris:

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top