Now Reading
Globotinio pusryčiai. Šeimininkės netekęs ir kenčiantis Grantas ieško namų (foto)

Globotinio pusryčiai. Šeimininkės netekęs ir kenčiantis Grantas ieško namų (foto)

Globotinio pusryčiai. Šeimininkės netekęs ir kenčiantis Grantas ieško namų (foto)

Laikas.lt

Tęsiame „Laikas.lt“ rubriką „Globotinio pusryčiai“. Joje kiekvieną trečiadienį bendradarbiaudami su socialinės iniciatyvos grupe „Padėk man surasti tave“ pristatome po vieną namų ieškantį gyvūną, kuris gali tapti tavo geriausiu draugu. Šiandien jūsų gerumo šeimininkės netekęs ir kenčiantis šunelis Grantas.

Kai dienos ir nakties sandūroje miestas ruošiasi miegui, o mašinų gausmas pamažu rimsta, kai šaltą rudens vakarą laimingos šeimos namuose prie židinio geria arbatą ir linksmai aptarinėja dienos įvykius, susisukęs į kamuoliuką prieglaudos kamputyje tyliai verkia mažas šunelis. Verkia, inkščia, šaukiasi žmogaus – savo, mylėto… Žmogaus, kuris jau niekada pas jį neateis… Jo žmogus šviečia maža žvaigždele tamsiame rudens danguje.

Grantas į gyvūnų globos namus pateko mirus šeimininkei. Jis buvo mylimas šunelis, ištikimas draugas, todėl dabar niekaip negali susitaikyti su tokiomis gyvenimo permainomis. Grantukas labai kenčia, kiekvieną ateinantį žmogų pasitinka tyliu inkštimu ir nepaleisdamas iš akių vis tikisi, kad
atėjo būtent jo…

Netekti mylėto žmogaus, namų – per didelė kančia mažai šuns širdelei. Kasdien matant jo liūdesį užstringa balsas, atsiranda guzas gerklėje, o akyse kaupiasi neišverktos ašaros. Rankos pačios tiesiasi, taip norisi apkabinti ir priglausti. Žmogaus rankų glostymas Grantą ramina, švelnūs žodžiai teikia paguodą. Be galo sunku žiūrėti į kenčiančią sielą, todėl kreipiamės į Jus, gyvūnų mylėtojus. Padėkite Grantui, atverskite naują puslapį jo gyvenime. Būkite jo pradžia, jo likimu, būkite tuo, kurį Grantas pamils iš naujo, kuriam sugrįžus po sunkios darbo dienos švelniai priglus prie šono ir su didele meile bei ištikimybe žiūrės į akis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Tai maždaug 5 metų šunelis, visai nedidukas, galima sakyti, katės dydžio.

Jeigu esate pilnametis ir rimtai gyvūno atžvilgiu nusiteikęs asmuo, jeigu norite pasiūlyti Grantui savo namus bei šeimą, nedelskite, skambinkite ir pradžiuginkite Grantą: 8 614 33617, [email protected], Klaipėda.


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt