Now Reading
Ignas klube „Exit“ išbandys Armin van Buureno įrangą

Ignas klube „Exit“ išbandys Armin van Buureno įrangą

Ignas klube „Exit“ išbandys Armin van Buureno įrangą

Sugrįžęs po keturių pasirodymų turo Čikagoje (JAV), Ignas vėl stos prie didžėjų staklių ant klubo „Exit“ pakylos. Šį šeštadienį Ignas į sceną kops ginkluotas ne tik nauja šokių muzika.

Atlikėjas scenoje išbandys naujausios didžėjų įrangos komplektą, kurį šiuo metu naudoja netrukus Lietuvoje viešėsiantis Armin van Buuren ir kiti populiariausi klubų meistrai. Visa tai – renginių ciklo „Ignas 6H Marathon“ naktyje, kuria „Exit“ pradės vasario mėnesį.

Geresnių nėra

„Šiuo metu rinkoje nėra geresnės didžėjų įrangos komplekto už tą, kuris šeštadienį stovės klubo scenoje. Moderniausi aparatai įkvepia iki smulkmenų pasiruošti artėjančiam pasirodymui. Jau gerą savaitę laukiu progos prisiliesti prie šio technikos stebuklo“, – pasakojo Ignas.

Absoliučiai neribotos miksavimo ir efektų naudojimo galimybės – tai tik maža dalis naujausio „Pioneer“ mikšerio DJM 2000 charakteristikų. Ignas mikšerį klube „Exit“ sujungs su keturiais CDJ 2000 grotuvais.

Žinoma, didžiausiu klubinės industrijos technologijų pasiekimu vadinama įranga yra niekas be muzikos, kuriai groti skirti šie aparatai. „Turiu gerų žinių – iš kelionės grįžau įkrautas tirpdančių šokių muzikos naujienų, kurias pasaulis išgirs tik po kelių mėnesių“, – sakė Ignas.

Rekomenduoja nevėluoti

Tarp didžiausių ateities klubinių hitų didžėjus vardina Kaune pernai viešėjusio prodiuserio Zoo Brazil kūrinį „The Kill“, kuris bus išleistas vasarą. Grįždamas iš Čikagos Ignas aplankė Zoo Brazil studiją Stokholme, kur ir gavo šią mažą dovaną.

Ignui savo studijos naujienas taip pat patikėjo ir „Exit“ publikai linkėjimus perdavė pamėgti ir garsūs – Sharam, Omid 16B, Robbie Rivera, Paolo Mojo ir Kris Menace.

„Tokio didelio glėbio geros muzikos rankose nelaikiau jau seniai, šokių muzikos naujienas susirinkau mėnesiui į priekį. Šeštadienį į klubą rekomenduoju rinktis ne, kaip įprasta, po dvylikos, tačiau nuo pat pradžios – dešimtą. Grosiu 6 valandas ir visos jos bus užpildytos iš kojų verčiančiomis naujienomis“, – sakė didžėjus.

Ruošiasi vasarai

Ignas sako esąs įkvėptas ne tik šviežios techno ir house muzikos gausos. Nors žiema tik įpusėjo, didžėjus jau pradeda ruoštis klubiniam vasaros sezonui. „Šokių muzika geriausiai skamba tada, kai žinai, kad išėjęs iš klubo pakliūsi ne į žiemą, o į paplūdimį ant karšto smėlio. Vasarai pradėjau konstruoti keletą klubinių bombų“, – pasakojo Ignas.

See Also
9 paprasti patarimai

Tarp jų – būsimas remiksas, kurio savo kūriniui „Promises“ paprašė klubiniame pasaulyje ypač vertinama dainininkė Andain. „Promises“ – pagrindinis singlas iš šiemet planuojamo išleisti Andain albumo. Belieka priminti, kad didžiausio Andain hito „Beautiful Things“ remiksas, sukurtas Tiesto, „Youtube“ kanale skaičiuoja jau virš 14 milijonų peržiūrų.

„Nepaprastai stiprus ir seksualus Andain vokalas prašyte prašosi vasariško remikso. Mintys apie vasarą, kuomet šis kūrinys uždainuos visa jėga, sukasi savaime“, – sakė atlikėjas didžėjus, kurio artėjantis „Ignas 6H Marathon“ miksas šeštadienį bus tiesiogiai transliuojamas „Facebook“ vartotojams virtualioje „Exit“ ir „Ignas Official“ erdvėje.

Anot Igno, tiesioginė pasirodymo transliacija skirta ne tik vietiniams, neturintiems galimybės atvykti į klubą. „Sulaukiu vis daugiau prašymų transliuoti miksus internetu iš emigravusių lietuvių, kurių skaičius Londone ir kituose pasaulio miestuose nuolat auga“, – pasakojo Ignas.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top