Now Reading
Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Raukšlės ir natūrali kosmetika

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Raukšlės ir natūrali kosmetika

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Raukšlės ir natūrali kosmetika

Laikas.lt

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.

Amžinas klausimas – kada reikia pradėti naudoti kremus nuo raukšlių ir ar natūrali kosmetika gali juos pasiūlyti?

Ūla

Klausimas amžinas ir esminis: visi stipriausi antioksidantai (t. y. fiziologinės senėjimą pristabdančios medžiagos, pavyzdžiui, vitaminai) glūdi būtent augaluose ir natūraliuose jų ekstraktuose (žinoma, jei tik jie kokybiški) – aliejuose, eteriniuose aliejuose, fitoliuose, hidrolatuose. Natūrali kosmetika ir yra gaminama (bent jau turėtų būti gaminama) iš šių medžiagų. Gi sintetinėje kosmetikoje naudojami natūralių medžiagų pakaitalai, susintetintos, „identiškos“ natūralioms, bet žymiai sunkiau pasisavinamos medžiagos. Pavyzdžiui, natūraliame sojų ar kviečių gemalų ekstrakte, nerafinuotame saulėgrąžų aliejuje esantis vitaminas E yra bent 2 kartus aktyvesnis už sintetinį analogą!

Dar nenaudojate natūralios kosmetikos? Pradėkite kuo greičiau!.. Stop, juokauju! Kosmetika nėra būtina, jūs neprivalote jos naudoti – nei natūralios, nei superduperhightech, velniop visas tas reklamas su tobulais plastmasiniais veidais – juk tai tik iliuzijos ir photoshopas, o ne realus gyvenimas. Aš nemoku konsultuoti moterų, bijančių raukšlių – tai psichologų arba chirurgų sritis. 

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


Natūralios kosmetikos specialistė Rūta Daunoravičienė jūsų klausimų laukia el. p. [email protected]

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt