Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (473)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (473)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (473)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Plaukai rusvi su gelsvu atspalviu, vidutinio tankumo ir siekia liemenį. Iš prigimties yra tiesūs, tačiau labai mėgstu juos garbanoti. Akys tamsiai mėlynos, veido oda gelsvo atspalvio. Kardinaliai keisti plaukų ilgio nenorėčiau, tačiau apie pokyčius tiesiog svajoju!

Simona

Jei plaukų ilgio trumpinti nesinori, pabandykite juos šiek tiek šonuose iškarpyti, suteikti ovalo formą. Jums taip pat tiktų ilgi, lengvi, į šoną šukuojami kirpčiukai.

Spalvą galite rinktis ryškesnę šokolado, vario ar net ombrė dažymo techniką (plaukų galai šviesesni nei šaknys). Ryškios spalvos suteiks ilgiems plaukams išskirtinumo ir dar labiau išryškins jūsų mėlynas akis.

See Also
Kūno grūdnimas ir lavinimas sporto klube

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt