Now Reading
Išgirsk naują Leon Somov ir Jazzu kūrinį

Išgirsk naują Leon Somov ir Jazzu kūrinį

Išgirsk naują Leon Somov ir Jazzu kūrinį

Laikas.lt

Iš gastrolių po Europos sostines sugrįžęs duetas Leon Somov ir Jazzu turi prieššventinių naujienų savo gerbėjams. Geriausi praėjusių metų Lietuvos elektroninės muzikos atlikėjai pristato visiškai naują savo kūrinį „Mantaspats“. 

Ką tik Leon Somov studijoje įrašytas akustinę elektroniką kuriančių muzikantų darbas – melancholiškas, „nekalėdiškas“, bet tam tikra prasme palydintis besibaigiančius 2012-uosius, ir viską, kas juose galbūt buvo ne taip. Tai kūrinys, dar rudenį gimęs iš tikrų vokalistės Jazzu jausmų ir išgyvenimų. 

„Parašiau istoriją apie pirmą ir paskutinę tikrą meilę, įskaudintas sielas, kurios negali būti kartu, todėl gyvenimas tampa klajone, o žmogus – vaiduokliu“, – apie slepiamus jausmus ir gyvenimą prisiminimais kalba dainos autorė. 

Prodiuseris Leon Somov pasakoja, kad pirmieji „Mantaspats“ variantai buvo „elektroniški“, bet galutinė kūrinio versija – išties gyva, specifinė ir paprasta įdomiąja prasme. Nekasdieniškoje įrašų sesijoje dalyvavo bosistas Domas Aleksa, būgnininkas Darius Rudis, taip pat – savitų idėjų įnešęs geras kolektyvo draugas Mindaugas Vadoklis.

„Mantaspats“ jau skamba internete, o pirmą kartą viešai bus sugrotas gruodžio 16-ąją. Vienas svarbiausių šiemet Leon Somov ir Jazzu bei juos scenoje lydinčių muzikantų koncertų sekmadienį įvyks Vilniaus kongresų rūmuose.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Projekto gerbėjai taip pat gali planuoti, kaip sutiks didžiąsias metų šventes –
Leon Somov ir Jazzu su grupe gruodžio 25-ąją koncertuos Kauno lofte „Gargaras“, o Naujuosius metus švęs sostinės klube „Studio 9“. Beje, artėjant Kalėdoms atlikėjai žada ir išties šventiškų skambių muzikinių dovanų.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt