Now Reading
Ketvirtadienio koncerte dauguma dabartinių „Rasabasa“ dainų nuskambės paskutinį kartą

Ketvirtadienio koncerte dauguma dabartinių „Rasabasa“ dainų nuskambės paskutinį kartą

Ketvirtadienio koncerte dauguma dabartinių „Rasabasa“ dainų nuskambės paskutinį kartą

Laikas.lt
Nuotr. TWODICKS

Į paskutinį savo koncertą šiemet Lietuvoje muzikos gerbėjus kviečia grupė „Rasabasa“. Ketvirtadienį, lapkričio 22 dieną, į „Studio 9“ sceną lipsiantys muzikantai po šio pasirodymo žada permainas kūryboje ir užsimena, jog dauguma dainų šiame koncerte nuskambės paskutinį kartą.

„Rasabasa“ savo studijoje jau pradėjo įrašinėti naują albumą, kurio gerbėjai sulauks ateinančiais metais. Su sekančiu savo darbu grupė žengs kitokia muzikos kryptimi bei pasiūlys gana smarkiai nuo debiutinio albumo pasikeitusį skambesį. Todėl, pasak muzikantų, iš dabartinio repertuaro būsimuose koncertuose išliks tik 4-5 dainos.

Iškart po koncerto Vilniuje „Rasabasa“ skubės į Varšuvą, kur penktadienį jų laukia pasirodymas Europos muzikos mugėje „Co jest grane“. Po šio apsilankymo Lenkijoje grupė vėl koncertuos tik kitų metų pavasarį.
Šie metai „Rasabasa“ muzikantams buvo išties produktyvūs – jie išleido ir koncertais pristatė kompaktinę plokštelę EP „2.“, nufilmavo dainų „She“ ir „Arrows“ vaizdo klipus, vasarą grojo didžiausiuose Latvijos festivaliuose „Positivus“ ir „Summer Sound“, o metų pradžioje laimėjo M.A.M.A. apdovanojimą už geriausią alternatyvą.
 
Šį mėnesį grupė sulaukė gerų žinių iš šiaurės – naujausias „Rasabasa“ radijo singlas „Arrows“ atsidūrė didžiausios ir populiariausios Norvegijos radijo stoties NRK P3 grojaraštyje bei muzikos redaktorių išrinktas „geriausia nauja muzika“ kassavaitiniame šios radijo stoties balsavime.
 
Vaizdo klipas dainai „Arrows“ (2012 m.):

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top