Now Reading
„Kinas po žvaigždėmis“ siūlo patirti vasaros kelionių nuotykius

„Kinas po žvaigždėmis“ siūlo patirti vasaros kelionių nuotykius

„Kinas po žvaigždėmis“ siūlo patirti vasaros kelionių nuotykius

Laikas.lt

Vasara – atostogų ir kelionių metas, todėl lauko kino projektas „Kinas po žvaigždėmis“ šį savaitgalį dedikuos vasaros kelionių temai. 

Liepos 31 d., ketvirtadienį, žiūrovams paruošta itin karšta premjera – filmas „Lenktynės su savimi“. Šis filmas buvo rodomas tik šių metų „Kino pavasario“ festivalyje ir tai bus išskirtinė galimybė jį pamatyti visiems dar nemačiusiems, nes kol kas visuotinė šio filmo premjera Lietuvos kino teatruose dar nenumatyta.

Kaip ir milijonai dviračių sporto gerbėjų, keturiasdešimtmetis Fransua beprotiškai šėlsta dėl „Tour de France“ lenktynių. Likus vos kelioms dienoms iki jų starto, Fransua nusišypso laimė. Jis gauna pasiūlymą savanoriauti lenktynėse.

Fransua sutinka buvusį virtuozišką trenerį ir šis įkalba jį nepaleisti gyvenimo svajonės vėjais ir dalyvauti pačiam. O lenktynės juk startuoja jau rytoj… Jeigu dviratininkas išvažiuos į trasą iškart, turės vienos dienos prioritetą prieš profesionalius sportininkus. Galbūt jam pasiseks numinti iki Paryžiaus anksčiu už kitus?

Rugpjūčio 1 d., penktadienį, žiūrovų lauks dar viena premjera – kriminalinis trileris „Apsimetėlis, sukčius ir dama“. Tai įtempto siužeto trileris pasakojantis apie menininko, jo žmonos ir paslaptingo nepažįstamojo nuotykius Graikojoje, kai jie yra įpainiojami į mįslingą privataus detektyvo nužudymo istoriją.

Vasaros kelionių savaitgalį rugpjūčio 2 d., šeštadienį, užbaigs nuotaikinga prancūzų komedija „Aistrų vulkanas“. Tai kultinės prancūzų komedijos „Neliečiamieji“ kūrėjų naujausias darbas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Prancūziškai išsiblaškiusi, kupina netikėtumų ir kvatoti verčiančių nesusipratimų – komedija pasakoja apie du, kaip šuo su kate sutariančius buvusius sutuoktinius, ir jų planus gerokai „pakoregavusį“ ugnikalnį.

Šiais metais „Kinas po žvaigždėmis“ birželio, liepos ir rugpjūčio savaitgaliais – nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, po atviru dangumi gero kino mėgėjams parodys daugiau nei 30 naujausių kino filmų ir pasaulinių premjerų. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Seansų pradžia: 22.30 val. (rugpjūčio mėnesį nuo 22 val.)
Vieta: Šiuolaikinio meno centro kiemelis, Vokiečių g. 2 / Rūdninkų g. 1, Vilnius
Bilieto kaina: 15 Lt.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt