Now Reading
„Kine po žvaigždėmis“ – meilės savaitgalis

„Kine po žvaigždėmis“ – meilės savaitgalis

„Kine po žvaigždėmis“ - meilės savaitgalis

Laikas.lt
Organizatorių nuotr.

Prasideda „Kino po žvaigždėmis“ savaitgalis. Birželio 22-23 dienomis pamatysite „Čiko ir Rita“ ir „8 pasimatymus“.

Šįvakar, penktadienį, 22.30 kino gurmanai turės galimybę pamatyti  2011 m. „Oskaro“ apdovanojimuose geriausiam animaciniam filmui nominuotą juostą „Čiko ir Rita“. Filmas nukelia į 1948-ųjų Kubą kur vieną vakarą nuostabus dainininkės Ritos balsas perveria jauno pianisto Čiko širdį. Svaigaus šokio sūkury gimsta dviejų artistų meilė, atnešianti jiems ne tik džiaugsmo, bet ir skausmo. 
 
Jaunuolių kelias, siekiant muzikinių aukštumų ir pripažinimo, iš Havanos nusidrieks iki Niujorko, Paryžiaus, Holivudo ir Las Vegaso. Jie ne kartą išsiskirs ir vėl atras vienas kitą. Šis animacinis miuziklas skamba nuotaikingais tradicinės kubietiškos muzikos ir lotynų džiazo ritmais.
 
 
 „Kino po žvaigždėmis“ savaitgalis bus užbaigtas aštuoniomis tarpusavyje susijusiomis istorijomis,  vaizduojančiomis visus romantiškų santykių etapus nuo… iki. Filme „8 pasimatymai“ kino kūrėjų akimis meilė yra štai tokia: ji išdygsta prie tavo durų be perspėjimo, ji sugadina tau nervus, gyvenimą padalija į „prieš“ ir „po“ ir bando tavo kantrybę pažindinimusi su antrosios pusės giminaičiais. Maža to, po kurio laiko ji pasidaro monotoniška, o galų gale – pasibaigia ir be galo įskaudina. Tačiau kartais… vėl atveda tave prie to žmogaus, kurį manei pamiršęs prieš daugelį metų.
 
Filmas itin aktualus šiuolaikinei kartai, kuri kartais labiau rūpinasi ne tikrosios meilės, bet vienkartinio nuotykio paieškomis. Kalbant palyginimais, ši komedija panašesnė į jaunatviškas šėliones naktiniame mieste nei į romantišką vakarienę dviems žvakių šviesoje.
 
 
„8 pasimatymai“ bus rodomas šį šeštadienį, 22:30.
 
Šį sezoną „Kinas po žvaigždėmis“ žiūrovų lauks  Šiuolaikinio meno centro kiemelyje (Vokiečių g. 2). Apie šiuos ir daugybę kitų filmų daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt