Now Reading
Ko moterys turėtų pasimokyti iš vyrų?

Ko moterys turėtų pasimokyti iš vyrų?

Ko moterys turėtų pasimokyti iš vyrų?

Darnipora.lt

Mo­te­rys daž­nai prie­kaiš­tau­ja vy­rams, kad jie per daug pa­vir­šu­ti­niš­ki, ne­jau­trūs, ne­mo­ka iš­klau­sy­ti… Na, mo­te­rys taip pat nė­ra to­bu­los ir kai ku­rių da­ly­kų ga­lė­tų pa­si­mo­ky­ti iš vy­rų. Pa­vyz­džiui, da­ry­ti tik vie­ną dar­bą vie­nu me­tu.

Taigi moterys iš vytų galėtų išmokti:

1. Labiau pasitikėti savimi. Ar nepastebėjote, kaip vyrai savimi pasitiki – jie niekada nieko blogo apie save nepasakys, jie patys protingiausi ir geriausi. Moterys, priešingai, tai jos per storos, tai per kvailos, tai tą ar aną blogai padarė.

Tačiau juk pasitikėjimas savimi ir moterims tikrai nepamaišytų. Ir tai susiję ne tik su poelgiais. Kaip manote, kodėl vyrai nenaudoja kosmetikos? Nes jie ir taip puikiai atrodo! Ir jūs turėtumėte pamilti save taip, kad atrodytumėte sau graži ir be makiažo. Paradoksalu, tačiau jei atrodysite graži sau, tai graži atrodysite ir aplinkiniams.

2. Mokėti laikyti liežuvį už dantų, kai to reikia. Vyrai savo draugams neišpasakoja visų smulkmenų, kaip sekasi jūsų santykiai, kaip per pastarąjį jūsų barnį jūs jį pavadinote, kas jums labiausiai patinka lovoje ir kitų intymių dalykų. Vyrai nejaučia poreikio apkalbėti savo moterį jai negirdint. Deja, moterys kažkodėl mėgsta tai daryti. Tad pradėkite skirti informaciją, kurią galima pasakoti visiems (ir savo draugėms) ir kuri skirta tik jūsų partneriui. Apie problemas santykiuose kalbėkitės tik su savo mylimuoju, kitaip bus sunku jas išspręsti.

3. Daryti tik vieną darbą vienu metu. Jei vyras skaito laikraštį, tai jis tik skaito laikraštį ir daugiau nieko nedaro bei apie nieką kitą negalvoja. Taip jau yra, kad jei darote kelis darbus vienu metu, greičiausiai gerai nepadarysite nė vieno. Taigi jei gaminate vakarienę, galvokite tik apie ją, o ne apie tai, kokius buities darbus dar reikia padaryti ar kaip pasiruošti gimtadieniui, kuris laukia už kelių dienų. Nesijaudinkite dėl visko vienu metu – taip ne tik darbus atliksite geriau, bet ir jausitės laimingesnė, nes nereikės nuolat dėl ko nors nerimauti.

4. Mokėti priimti komplimentus. Moterys, išgirdusios komplimentą, dažnai nurausta ir nukreipia temą tarsi jausdamos kaltę, kad kažkas pastebėjo jų privalumus. Atkreipkite dėmesį, kaip elgiasi vyrai, išgirdę komplimentą. Jie apsidžiaugia, patvirtina, kad taip ir yra, ir parodo pagarbą tai, kuri jį pagyrė. Gal ir moterims laikas išmokti vertinti savo privalumus!

See Also
9 paprasti patarimai

5. Mokėti valdyti emocijas. Moterys dažnai būna labai nekantrios, emocingos ir priekabios. Tuo tarpu vyrai moka išlikti ramūs, kai to reikia. Jei matote, kad jūsų partneris nepasirengęs su jumis kalbėtis, nespauskite jo. Mokėkite išlikti rami, laiku pasitraukti ir verčiau palikite jį kelioms valandoms apie viską pamąstyti.

6. Mokėti aiškiai dėstyti savo mintis. Tai, kas svarbiausia, vyrai gali pasakyti keliomis dešimtimis žodžių. Tuo tarpu moterims neretai prireikia ir šimto ar daugiau. Jei mokėsite aiškiai suformuluoti mintis ir konkrečiai pasakyti, ko norite, tuomet lengviau tai ir gausite.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top