Kai pastebime, kad moteris nešioja žiedą ant tam tikro piršto, dauguma mūsų automatiškai pagalvotume tą patį – ji turbūt susižadėjusi. Šiandien tai taip pat aktualu, kaip ir per pastarąjį šimtmetį. Tačiau pastebime ir nauja tendenciją – moteris, nešiojančias žiedą ant mažylio piršto. Tik jo reikšmė toli gražu nėra ženklas, kad jos oficialiai užimtos. Žiedas ir jo nešiojimas ant mažylio yra apie meilės sau išreiškimą. Taigi, jei esate smalsūs ir norite sužinoti daugiau, skaitykite straipsnį.
Žiedas ant mažylio
Žmonės jau seniai renkasi įvairius žiedus jausmams išreikšti ir drauge informacijai perduoti, be papildomų žodžių. Akivaizdžiausias to ženklas yra sužadėtuvių ar vestuvinis žiedai. Jie paprastai padeda pasauliui žinoti, kad moteris rado partnerį, su kuriuo nori praleisti visą likusį gyvenimą.
Tačiau reikėtų pridurti, kad žiedų žiedų nešiojimas ne visada turi reikšti, kad kažkas bando kažką perduoti. Kai kurie žmonės nešioja žiedus kaip bet kokį kitą aksesuarą. Tiesiog todėl, kad jiems tai patinka ir tai atitinka stilių, kurį jie tą dieną dėvi.
Tik jei pamatysite moterį su vestuviniu žiedu ant mažylio, tai gali būti ženklas, kad ji pritaria naujai tendencijai, kurią pradėjo Fred + Far, siekiant švęsti žmonių vertę, neatsižvelgiant į jų santykių statusą.
Melody Godfred, viena iš Fred + Far įkūrėjų, paaiškino, kad mintis nešioti žiedą ant mažylio jai kilo todėl, kad ji norėjo priminti sau rūpintis savimi. Žiedas tapo stiprybės ir savęs priežiūros simboliu.
Pokalbyje su Mental Scoops Godfred sakė: „Apsisprendžiau sukurti žiedą mažyliui, nes tai pirštas, ant kurio niekada anksčiau nenešiojau žiedo. Jis dažnai pamirštamas, kaip moterys gali pamiršti savo pačių poreikius.
„Man buvo labai prasminga paimti tradicinį įsipareigojimo kitam žmogui simbolį (didelis, ryškus sužadėtuvių žiedas) ir pasakyti: „Šį kartą renkuosi save“. Aš vis dar su pasididžiavimu nešioju savo sužadėtuvių žiedą. Šie du žiedai nėra tarpusavyje nesuderinami. Kai myli save, tu geriau gali mylėti ir kitą žmogų.“
Minėtame žiede yra apverstas trikampis akmuo, kuris turėtų simbolizuoti „dieviškosiojo moteriškumo“ galią. Kalbant apie mus, neatsižvelgiant į tokio žiedo materialinę vertę ar medžiagą, iš kurios jis pagamintas, savo vertės pripažinimas ir nešiojimas kaip savimeilės simbolis yra kažkas pozityvaus.
Žiedų ant mažylių nešiojimo priešistorė
Pasirodo, kad mintis moterims nešioti žiedus ant mažylių yra pakankamai sena. Matyt, Viktorijos laikotarpiu moterys dažnai nešiodavo žiedus ant kairiojo mažylio, norėdamos parodyti, kad jos yra vienišos, bet nesidomi santuoka.
Tuo tarpu pastaruoju metu moterys pradėjo nešioti žiedus ant mažylio, norėdamos parodyti, kad myli save ir rūpinasi savimi. Taigi, kai pamatysite moterį, kuri nusprendė nešioti tokį aksesuarą, žinosite, kokia gali būti potenciali priežastis!
Nuotraukos asociatyvinės © Canva.
https://pl.newsner.com/