„Tolerancija“: kadrai iš „Gay Pride'2013“ Rusijoje (foto)

Laikas.lt
Pagal Buzzfeed.com

Su šiokiu tokiu nerimu laukiant šį savaitgalį Vilniuje įvyksiančių homoseksualų eitynių, pristatome nuotraukų galeriją iš „Gay Pride'2013“, vykusio kaimyninėje Rusijoje, Sankt Peterburge. Kaip jas viešinęs užsienio portalas rašo: „Šiuo metu tai baisi vieta homoseksualiems žmonėms“. Ką gi, jau labai greitai pamatysime, kiek toli pabėgome nuo „Didžiojo brolio“...

Gay Pride, homoseksualai, homoseksualų eitynės, nuotraukos, Rusija

Naujausi komentarai
haha
2013-07-31, 04:19
Dievas klausia Angelo:
-kas yra pyderai?
-Dieve, ne pyderai o gejai. tai yra Kai tos pacios lyties asmenys myli vienas kita.
-O kam jie rengia tuos geju paradus?
-Tam kad leistu jiems mylet vienas Kita.
-O jiem kazkas draudzia?
-Tai vat kad pyderai, niekas nedraudzia.
Uz Gejus
2013-07-30, 22:04
Jeigu kam nepatinka gejai tai ir neikit i tuos geju renginius. Cia taip pat kaip skustis kad va koncertas vyksta koks kur nepatinka, nepatinka ir neini, nedalyvauji. Man pvz baikeriai nepatinka, tai as i ju gyvenima ir nesikisu nes man visiskai neidomu. Tik va visi galvoja kad gejum galima uzsikresti ir kad gejai tai pedofilai, vaikus uzkres jusu ir isprievartaus. - Nu toks mastymas tai tik parodo jusu visu neissilavinima. Gejai nera liga. Gal jiems ir daugiau reiktu rodytis kad priprastumet ir gatvej pamate merginas ar vaikinus suikabinusius butumet tolerantiski.
K
2013-07-30, 10:32
ar jums gaila, tegul jie gyvena kaip nori, o jus gyvenkit savo gyvenimus. Visiems žmonėms niekad neįtiksi ir to nereikia. Tegu būna jie laimingi. Daug visokių yra žmonių ne tik gėju, bet ir girtuokliu narkomanų negalima jų smerkt nes niekad nežinai kaip tau pačiam gyvenimas susiklostis ar jūsų vaikams. Yra daug baisesnių žmonių žudikų, pedofilų, nekrofilų ir visokių kokių. Nemanau, kad gėjai jums kenkia ar mūsų visuomenei, nes neesam mes ant išnykimo ribos. Tai jei taip vieni kitų nekęsime tai išvis nieko ir neliks. Reik mokėt tinkamai įvertinti gerį ir blogį. Kiekvieni mes turim gerųjų ir blogųjų savybių, prieš smerkiant kitus įsitikinkit kad pačių rankos yra švarios. Jei taip nekenčiat jų tai pasakykit ką tokio blogo asmaeniškai jie jums padare? Gėjai ne gėjai kitos pakraipos, bet vistiek žmonės.
koks mano reikalas
2013-07-27, 00:36
Tai yra masinė visuomenės provokacija. Provokuojama dėl daugumos siekių, pradedant noru pasipelnyti (žalų atlyginimai, p******ų atributikos pirkimu ir t.t.) ir baigiant savo gyvenimo būdo platinimu. Jiems malonu šokiruoti visuomenę dangstantis po "tolerancijos" veidu. Ir tai visiškai legalu. Keista, kodėl aplink, kitose Europos šalyse tai populiarinama ir leidžiama žinant žmonių pasipiktinimą (net žinant įvairius iškrypėliškus nusikaltimus, kaip pedofilija)? Ogi todėl, kad tokia iškrypusi visuomenė yra daug lengviau manipuliuojama, jiems daug lengviau įsiūlyti prekę arba nuteikti. Visa tai nėra tiesiog tolerancija, tai naujas planas valdyti pilką (bet kartu labai jau spalviga) žmonių masę. Kita vertus, kaip atsakyti į tokius propagandinius renginius? Ignoruoti.. Nemanau. Tylėdami privesime prie blogiausio. Kad ir kaip bebūtų jie yra po šiltu "tolerancijos" sparnu, šis žodis ir suteikia jiems tiek daug galios. Manau, kad susiduriame su nauja sistema, prieš kurią nepapūsim. Svarbu pasirinkti teisingai ir mokyti savo vaikus, kad būti "tolerantiškais"- žydrais žmogeliukais nenormalu ir nesveika.
arturas
2013-07-26, 22:01
tegul nekisa savo trigrasio kur nereik, ir nelenda i akis normaliems zmonems, tada niekas ju nelies, bet kai jie reikalauja kazko ipatingo, privilegiju ir t.t. budami nenormalus, tada visko gali atsitiksti ...
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai