Liepos mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Liepos mėnesį dauguma Zodiako ženklų atstovų bus linkę sulėtinti savo gyvenimo tempą ir orientuotis į poilsį. Tie, kuriems atostogos šiuo metu nenumatytos, taps dirglesni ir ne visada sugebės suvaldyti savo emocijas. Kiekvienas neatsargus žodis galės paveikti kaip kibirkštis ir įžiebti konfliktų ugnį, ypač santykiuose su kolegomis ir artimaisiais.

Vasaros vidurys daug kam sužadins norą vystytis, tobulėti, imti iniciatyvą į savo rankas. Kiti nuspręs išbandyti savo jėgas kūryboje. Ypatingos sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų liepos mėnesį gali tikėtis Vandenis, Mergelė ir Šaulys.

AVINAS (03.21–04.20)

Liepos mėnuo Avinui bus kupinas visokių netikėtumų, išsiskyrimų ar susitikimų, įvairių pažinčių, kurios ateityje gali suteikti daug džiaugsmo akimirkų. Jam reikia nepraleisti pasitaikiusių progų ir į viską žiūrėti pozityviai.

Meilė

Avinas liepos mėnesį bus ypač nusiteikęs meilei, todėl skirs savo jausmus iškart keliems partneriams. Jis jausis patiriąs per mažai emocijų su vienu žmogumi ir bandys padengti šį trūkumą iš šalies, tvirtai įsitikinęs savo teisumu.

Karjera

Liepos mėnesį Avinas bus lyderis darbe ir sustiprins savo autoritetą. Partneriai ir kolegos bus linkę jo klausytis ir su juo tartis. Darbe jis jausis gerai ir jam seksis.

Pinigai

Nestabili finansinė padėtis padės Avinui suprasti, kad geriau nepriimti su pinigais susijusių sprendimų, jeigu nėra įsitikinęs sėkme, ir atidėti veiksmus geresniems laikams.

Sveikata

Stipriai Avino sveikatai liepos mėnesį negrės virusai ir infekcijos, tačiau jam reikia atkreipti dėmesį į savo veiklą. Jam gresia pervargimas ir traumos nuo per didelio krūvio.

JAUTIS (04.21–05.20)

Idealiausia būtų šį mėnesį Jaučiui išvykti atostogauti su šeima ar mylimu žmogumi, nes jam bus sunku išvengti nervingumo.

Meilė

Jaučiui liepos mėnesį derėtų su savo brangiausiu žmogumi susėsti ir atvirai pasikalbėti, neslepiant nieko. Tik atvėrę vienas kitam savo kortas partneriai galės nuspręsti, ką jiems daryti toliau.

Karjera

Jaučiui derėtų be pykčių ir priešiškumo išsiaiškinti problemas darbe ir aptarti reikalus. Jis pastebės, kad ramiai ir taikiai lengviau viską išspręsti. Jaučiui žvaigždės pataria neimti giliai į širdį jokių nemalonių nesusipratimų darbe, nes problemos pačios pamažu išsispręs, jeigu jis jų neaštrins.

Pinigai

Net nedidelės dovanėlės, smulkios išlaidos brangiam žmogui padės gerokai pagerinti santykius su juo. Jaučiui liepos mėnesį neverta būti šykščiam ir per daug taupyti. Dosnumas papuoš jį ir padės išspręsti daug problemų.

Sveikata

Dėl pasitaisiusios Jaučio nuotaikos pagerės jo santykiai su antrąja puse. Jautis labiau ims domėtis sveiko gyvenimo būdo principais, todėl išvengs ligų ir depresijos. Jam derėtų užsiimti joga arba įsigyti mėnesinį bilietą į sporto klubą.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Dvyniams liepos mėnesį bus geriausias laikas peržiūrėti savo pažiūras, atsisakyti stereotipų, įveikti savo kompleksus ir atsinaujinti, įgauti optimizmo.

Meilė

Dvyniams patartina kuo dažniau išeiti į lauką iš dulkėto biuro, leisti sau atsipalaiduoti, pabendrauti su mylimu žmogumi. Jei neturite partnerio, pasistenkite užmegzti pažintis su priešingos lyties atstovais. Liepos mėnesį Dvyniams seksis meilėje.

Karjera

Šį mėnesį Dvyniai pajaus potraukį kūrybai. Jie trokš išreikšti save ir atsiskleisti. Net tie Dvyniai, kurie niekada nebandė kurti, liepos mėnesį gali atrasti savyje netikėtų talentų.

Pinigai

Dvyniams patartina pataupyti. Naujų projektų jiems nederėtų pradėti nuo kreditų ir stambių sumų skolinimosi. Jeigu finansinė padėtis neleidžia pradėti naujo verslo, tai, pasiėmus kreditą, viskas žlugs.

Sveikata

Visiems, kurie serga chroniškomis ir nepagydomomis ligomis, verta išbandyti naujus, netradicinius gydymosi metodus. Didelė tikimybė surasti būdą, kuris padės būtent jiems, nepaisant visų nepalankių medicinos prognozių.

VĖŽYS (06.22–07.22)

Vėžio ženklo atstovams skubiai reikalingas poilsis. Ir visai nesvarbu, ar jis praleis atostogas prie Viduržemio jūros, ar savo sodyboje: poilsis padės jam atsigauti. Vėžiui būtina atsijungti nuo kasdienių rūpesčių ir tyloje pamąstyti apie savo gyvenimą. Tada jis suras būdą, kaip išspręsti slegiančias problemas.

Meilė

Vėžiui liepos mėnesį nereikės jokių pastangų, kad susipažintų su priešingos lyties atstovais, nes jis spinduliuos nepaprastą žavesį ir trauks kitus. Jam svarbiausia bus nesuklysti pasirenkant.

Karjera

Liepos mėnuo nebebus toks niūrus kaip birželis. Vėžys lengvai suras bendrą kalbą su visu kolektyvu ir sugebės gerai sutarti su vadovybe. Entuziazmas, kuriuo degs Vėžys, padės jam išspręsti daugumą problemų, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos.

Pinigai

Vėžio finansinė padėtis bus gana nestabili. Visi pinigai, kuriuos jis gaus, bus išleisti šeimai, mokesčiams ir skoloms atiduoti, tad Vėžiui derėtų sugalvoti planą, kaip ateityje sumažinti savo išlaidas ir padidinti pajamas, kad galėtų jaustis užtikrintai.

Sveikata

Liepos mėnesį Vėžys gali patirti rimtų skrandžio, žarnyno ar kasos sutrikimų. Vertėtų pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje. Vėžio ženklo atstovams gresia didesnė rizika susirgti cukriniu diabetu. Juos išgelbėti gali dieta ir sveikas gyvenimo būdas.

LIŪTAS (07.23–08.23)

Liepos mėnesį Liūtą apims jausmas, kad jis pradeda gyventi iš naujo. Iš tikrųjų jis turi galimybę pradėti naują gyvenimo etapą, atskleisti netikėtus talentus ir sugebėjimus. Jam naudinga nusistatyti sau naujas taisykles ir pakeisti senus įpročius.

Meilė

Nesuradęs savo antrosios pusės namuose, Liūtas gali išvykti į tolimus kraštus, pasidairyti po pasaulį, pažinti kitų tautų papročius ir temperamentus. Tai padės jam suvokti, ko jis nori savo gyvenime.
Susituokęs Liūtas užsimanys įvertinti savo santykius su partneriu ir išsiaiškinti, ar gerai pasirinko.

Karjera

Liūtas turės progos pasireikšti darbe kaip talentingas diplomatas ir priešininkų taikytojas. Jam pavyks pabūti „žaibolaidžiu“ savo įstaigoje. Liepos mėnesį Liūtui seksis derybos, naujų kontaktų užmezgimas ir komandiruotės.

Pinigai

Pakankamai santaupų turintis Liūtas liepos mėnesį gali pradėti statytis naują namą, pirkti būstą, sodybą. Visi rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, liepos mėnesį lengviau išsispręs. Naudinga užsiimti remontu ar bent minimaliai atnaujinti būstą.

Sveikata

Jeigu Liūtas sumanys liepos mėnesį išvykti į svetimus kraštus, jam patartina turėti sveikatos draudimą ir pasiimti daugiau pinigų, nes jam gresia didelis traumų ir susirgimų kelionėje pavojus.

MERGELĖ (08.24–09.23)

Liepos mėnesį Mergelės ženklo atstovams patartina pasvarstyti apie savo tolesnį vystymąsi ir ateities planus. Išsiaiškinę, kuo norės užsiimti po poros metų, jie jau dabar gali pradėti tam ruoštis, kad galėtų sėkmingai žengti į priekį.

Meilė

Mergelės ženklo atstovus liepos mėnesį bus galima dažnai išvysti priešingos lyties draugijoje. Jų žavesys ir humoro jausmas trauks kitus. Tiesa, jie bus nelinkę užmegzti rimtų santykių, teiks pirmenybę lengvam flirtui ir seksui be įsipareigojimų. Karštos meilės metas jiems dar neatėjo.

Karjera

Mergelė atkakliai ieškos savo įmonės vystymosi perspektyvų ar bent galimybių, kaip panaudoti savo talentus. Ji nenorės banaliai leisti dienas, atidirbdama po aštuonias valandas ir darydama tai, ką jai liepia kiti. Mergelė – maksimalistė, ir pretenduoja į tai, kas geriausia. Beieškodama ji atras, kad geriausias ir naujausias metodas yra pamirštas senasis.

Pinigai

Liepos mėnesį Mergelė turės puikių šansų, jei nuspręs pirkti būstą, nuomotis ar išnuomoti butą. Jai pavyks įsigyti stambių pirkinių. Ji supras, kad neverta pirkti pirmo pasitaikiusio namo ar dovanos brangiausiajam, nes, šiek tiek pavargus ir paieškojus, galima rasti tą patį už gerokai mažesnę kainą.

Sveikata

Netikėta infekcija ar stiprus uždegimas liepos mėnesį gali paguldyti Mergelę į lovą ar net į ligoninę, todėl jai derėtų iš anksto stiprinti savo imunitetą ir saugoti savo sveikatą. Jokiu būdu nepatartina bandyti gydytis savarankiškai.

SVARSTYKLĖS (09.24–10.23)

Didelis krūvis liepos mėnesį laukia Svarstyklių profesinėje veikloje. Joms teks atsisakyti daugybės malonių gyvenimo pagundų, kad suspėtų įvykdyti viską, ką susiplanavo. Tokia veikla visai atitrauks Svarstykles nuo šeimos ir nuo mylimo partnerio.

Meilė

Svarstyklės visai neturės laiko asmeniniams santykiams, tačiau per atokvėpio valandėles jos nepraleis progos užmegzti pažinties ir užsiminti apie seksą. Jų žavesys padės suvilioti bet ką.

Karjera

Darbo procesas, kuris visiškai įtrauks Svarstykles, kartu slėgs jas. Visos jų mintys suksis apie darbo problemas. Tačiau jausmas, kurį sukels darbas nebus malonus ir džiaugsmingas. Svarstyklėms atrodys, kad jos trypčioja vietoje, užsiima nemaloniais dalykais, kai kiti džiaugiasi gyvenimu ir tobulėja.

Pinigai

Kad praturtėtų, Svarstyklės nuolatos kurs visokius planus ir ieškos vis naujų būdų, bet sugebės susitaupyti tik menkų atsargų. Visi jų pasirinkti pinigų kalimo būdai pasirodys netinkami rimtoms pajamoms gauti. Svarstyklėms teks pasukti galvą, kaip surasti reguliarų pinigų šaltinį, kuris visam laikui pataisytų jų finansinę padėtį. Kas ieško, tas randa!

Sveikata

Ypatingą dėmesį liepos mėnesį Svarstyklėms reikia atkreipti į šalinimo sistemą. Šio ženklo žmones kankins akmenys inkstuose ar šlapimo pūslėje, vidurių užkietėjimai arba hemorojus. Svarstyklėms patartina nedelsti pajautus pirmuosius požymius ir imtis atitinkamų priemonių.

SKORPIONAS (10.24–11.22)

Smalsumas ir įprotis būti visų įvykių sūkuryje gali atskleisti Skorpionui daug įdomių ir netikėtų faktų iš mylimo žmogaus ar vaiko gyvenimo. Geros naujienos pakeis šio ženklo nuotaiką, o blogos – ilgam sukels bejėgiškumo jausmą.

Meilė

Skorpiono ženklo atstovai reikalaus iš savo sutuoktinio ataskaitų apie savo buvimo vietą, ir visaip stengsis kontroliuoti. Jie pavyduliaus ir įtarinės savo partnerį, kurį skaudins toks nepasitikėjimas. Jeigu pastarajam net mintis apie neištikimybę į galvą nebuvo atėjusi, tai jis pradės apie tai galvoti.

Karjera

Skorpionas bus kaip niekada ryžtingai nusiteikęs ir planuos padaryti milžinišką savo vystymosi šuolį liepos mėnesį. Kad pasistūmėtų į viršų karjeros laiptais, jis bus pasirengęs žengti per kitų galvas ir veikti ne pagal taisykles.

Pinigai

Liepos mėnesį Skorpionas užsimanys palepinti save kelione prie jūros, svajos apie prabangių apdarų ar prestižinės technikos įsigijimą, tačiau pinigų viskam neužteks, todėl jiems teks rimtai apsvarstyti savo padėtį ir pasirinkti tai, kas svarbiau. Būtina sumažinti savo poreikius, kad per didelės išlaidos neįstumtų į kritinę padėtį.

Sveikata

Kad išliktų sveikas ir palaikytų tonusą, Skorpionui vertėtų prisiversti daryti rytinę mankštą ar pasportuoti su draugais. Aktyvus poilsis gamtoje jam taip pat bus labai naudingas. Grynas oras turi pravalyti plaučius ir padėti išvengti susirgimų. Aktyvus poilsis gali būti naudingas ir kita prasme: jis padės praplėsti pažįstamų ratą.

ŠAULYS (11.23–12.21)

Šauliui liepos mėnesį neverta plėšytis ar per daug rizikuoti siekiant tikslo. Geriau pailsėti nuo darbų ir rūpesčių, skirti šį laiką šeimai, nes turbūt prisikaupė nemažai problemų, reikalaujančių sprendimo.

Meilė

Liepos mėnuo Šauliui bus tinkamas priimti sprendimus dėl santykių atnaujinimo, kurie nukentėjo dėl jo paties neištikimybės. Teks įdėti nemažai pastangų, kad susigrąžintų mylimą žmogų. Nuoširdžiai užsibrėžusiam sutvirtinti pašlijusius santykius su partneriu Šauliui tikrai pavyks, jei išliks pakankamai atkaklus ir nuoseklus.

Karjera

Liepos mėnesį ne vienam šio ženklo atstovui gali pasitaikyti proga pavaduoti savo viršininką ir pajausti, kokią atsakomybę ir kokią įtampą patiria vadovaujantys asmenys. Galbūt šis suvokimas šiek tiek pakeis Šaulio planus ir pakoreguos jo ateities tikslus.

Pinigai

Šaulio ženklo atstovai suks galvas dėl to, kaip kuo greičiau surinkti gana stambią sumą. Šiems žmonėms pasitaikys proga atnaujinti būstą, nusipirkti namą ar sodybą už palankią kainą, bet tam prireiks kredito. Šauliui teks apsispręsti, ar jam imti kreditą ir lįsti į skolas, kurias atidavinėtų ilgai ir sunkiai, ar atsisakyti svajonės, kuri tiesiog prašosi.

Sveikata

Liepos mėnesį Šauliui grės traumos. Jam derėtų atsisakyti kelionės į tolimus kraštus, ypač jei reikėtų keliauti lėktuvu ar automobiliu. Šauliui geriau ilsėtis savo šalyje ir vengti bet kokios rizikos.

OŽIARAGIS (12.22–01.20)

Ožiaragis liepos mėnesį įgis naujų sąjungininkų, kurie sugebės jam laiku ateiti į pagalbą ir palengvinti rūpesčių krūvį, kuris užguls jo pečius. Jam derėtų susikoncentruoti į pačių svarbiausių problemų sprendimą, užsiimti tik reikšmingais darbais ir nešvaistyti laiko ir energijos mažmožiams.

Meilė

Ginčai ir kivirčai su sutuoktiniu baigsis, kai Ožiaragiui kils problemų, susijusių su jo atžala ar tėvais. Teks skirti daug laiko ir pinigų į bėdą pakliuvusiam artimam asmeniui. Šie rūpesčiai suartins Ožiaragį su partneriu ir gerokai pataisys jų santykius.

Karjera

Liepos mėnesį Ožiaragis elgsis kaip užkietėjęs karjeristas. Jis kėsinsis į svetimą vietą, susidurs su pasipriešinimu. Jam teks pakovoti su konkurentais ir apginti savo poziciją. Jo padėtis nebus tragiška, nes atsiras jį palaikančių ir sąjungininkų.

Pinigai

Visus pinigus Ožiaragiui verta laikyti banke ir saugotis vagių, nes liepos mėnesį šio ženklo atstovams gresia apiplėšimai, apgaulės ir intrigos, dėl kurių gali netikėtai pablogėti jo materialinė padėtis. Jam patartina nesudarinėti jokių abejotinų sandorių.

Sveikata

Liepos mėnesį Ožiaragiui nepatartina numoti ranka į lengvą kosulį ar nedidelę temperatūrą tikintis, kad peršalimas praeis savaime. Taip elgdamasis jis rizikuotų susirgti plaučių uždegimu ar įsitaisyti chronišką bronchitą. Ožiaragiui tikrai nepatiktų vasaros viduryje atsidurti ligoninėje ir atsisakyti daugybės žemiškų džiaugsmų.

VANDENIS (01.21–02.19)

Liepos mėnesį Vandeniui pasitaikys progų aplankyti tolimus giminaičius ar susitikti su draugais, kurių nematė daugelį metų. Jis su džiaugsmu priiminės svečius namuose ir pats vyks į keliones.

Meilė

Viešumoje ir tarp draugų Vandenis stengsis elgtis su savo partneriu nepriekaištingai ir sudaryti idealios mylinčios poros įspūdį. Namuose jų santykiai nebus darnūs. Nesibaigiantys skandalai, konfliktai ir taikymasis, žinoma, paįvairins kasdienybę, bet ir alins nervus.

Karjera

Kad sulauktų sėkmės, Vandenio ženklo atstovams verta pasitelkti bendraminčių ir sudaryti komandą. Vystytis vienumoje atsiskyrus nuo kitų jam šiuo metu nėra prasmės. Vandenis turi semtis žinių, patirties ir įgūdžių iš kitų. Vienas jis neatlaikys konkurencijos ir toli nenužengs.

Pinigai

Vandenį erzins faktas, kad finansiniai reikalai jo šeimoje sprendžiami be jo. Jis pradės maištauti ir ims griežtai kontroliuoti kitų šeimos narių pajamas ir išlaidas. Toks elgesys turės teigiamų pasekmių: šeimos išlaidos sumažės, padaugės santaupų.

Sveikata

Kad sustiprintų savo imuninę sistemą, Vandeniui būtina gerai pailsėti ir pasilepinti paplūdimyje. Kitaip vasaros viduryje jį apims nerimas ir nepasitenkinimas, kad jis dar nepatyrė visų šiltojo sezono džiaugsmų. Nuo stresų susilpnės jo nervų sistema, todėl jam vertėtų pasvarstyti, ar neapsimokėtų dalies atostogų praleisti sanatorijoje ar SPA centre.

ŽUVYS (02.20–03.20)


Po atostogų grįžę ir gerai pailsėję Žuvų ženklo atstovai galės pasistūmėti karjeroje arba pataisyti savo santykius su mylimu žmogumi, kurie iki šiol buvo neaiškūs. Visus sprendimus liepos mėnesį jiems reikia priimti remiantis intuicija ir nesibaiminant pasekmių.

Meilė

Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad partneris nuspręs išsiskirti su Žuvimis ir įstums jas į depresinę būseną. Žuvims bus labai svarbu ištverti visas nesėkmes garbingai ir įrodyti partneriui, kad jis klysta. Jeigu pastarasis tikrai brangus Žuvims, jis sugrįš. Jei ne, nusiminti neverta – netrukus atsiras kitas.

Karjera

Liepos mėnesį tingumas gali pakišti koją Žuvims. Joms negalima leisti sau atsipalaiduoti ir atidėlioti darbus. Jas stebės vadovybė. Nuo jų elgesio darbe priklausys ateities perspektyvos: paaukštinimas arba atleidimas iš darbo.

Pinigai

Piniguose liepos mėnesį Žuvys tikrai nesimaudys, tačiau net tos menkos sumos, kurias turės, teiks joms malonumą, nepriklausomai nuo to, ar jas leis savo poreikiams, ar viską skirs artimiesiems, nepasilikdamos nė cento sau.

Sveikata

Chroniškos ligos, kurios gali paaštrėti liepos mėnesį, kels nemažai rūpesčių Žuvims. Joms nepatartina apleisti savo sveikatos ir nekreipti dėmesio į gydytojų rekomendacijas, kad netektų atsigulti į lovą. Joms verta laikytis sveikos gyvensenos principų.


astrologija, horoskopas, liepos mėnesio horoskopas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai