Now Reading
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Skorpionas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Skorpionas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Skorpionas

Laikas.lt

Astrologija teigia, kad horoskopo ženklas gali lemti daugelį dalykų – poros santykių sėkmė taip pat priklauso nuo zodiako ženklo. Ar kada susimąstėte, kodėl su vienais žmonėmis jums sekasi bendrauti žymiai geriau nei su kitais? Galbūt jūsų gyvenimo kelyje pasitaikė tų, kurie erzina tiesiog savo buvimu toje pačioje patalpoje? O galbūt jūsų, atrodytų, perspektyvūs santykiai galiausiai iširo? Kaltę galite suversti savo zodiako ženklui! Siūlome įsitikinti, ar jūsų partneris jums tinka, remiantis horoskopu.

Skorpionas. Spalio 24 – lapkričio 22

Stichija: Vanduo
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš geidžiu“
Spalva: raudonos spalvos atspalviai
Akmuo: akvamarinas, karbunkulas, koralai

Skorpionas su Avinu
Šioje pora gali žengti dviem galimais keliais – abu ženklai labai energingi, abu mėgsta vadovauti ir linkę pavaidinti. Tiek avinas, tiek skorpionas mėgsta kontroliuoti, tačiau patys sunkiai pakenčia suvaržymus. Jeigu pora išmoks žengti koja kojon ir iš karto spręsti iškilusius nesklandumus, tai jų santykiai klostysis sėkmingai. Bent trumpam atsitvėrus tylos siena menki nesutarimai kaupsis ir prasiverš pykčiu iš abiejų pusių, kuris gali iškart lemti draugystės pabaigą.

Skorpionas su Jaučiu
Puikus seksualinis suderinamumas – abu ženklai labai asitringi, tad nė vienas iš partnerių neturės poreikio išdavystėms. Kita vertus, šie partneriai pavydūs ir užsispyrę. Skirtumas tas, kad jautis savo parnerį suvokia, kaip daiktą, o skorponui reikalinga valdyti savo poros emocijas. Su jaučiu sunku susikalbėti, kuomet jis susierzinęs, o tai labai pykdo skorpioną. Tokia sąjunga kupina iššūkių ir nuolatinių konfliktų, tačiau ji įmanoma, jeigu abu partneriai inteligentiški ir išmoksta toleruoti vienas kitą.

Skorpionas su Vėžiu
Valdingas skorpionas yra gera partija ramiam ir savimi nepasitikinčiam vėžiui. Skorpiono polinkis dominuoti yra tai, ko įprastai ieško vėžiai. Pastarieji gan savininkiški, tačiau skorpionui tai nėra problema – jie mėgsta, kuomet jų pavydima. Vėžius džiugina skorpionų jėga ir drąsa, o pastariesiems laimę teikia vėžių romantiškumas ir jausmingumas. Sekse vėžiai jautresni, o skorpionai aistringesni, tad santykiai miegamajame yra malonūs ir harmoningi. Vėžiai labai linkę patenkinti savo partnerį, o tai iš principo žavi skorpionus. Abu partneriai gan pavydūs, tačiau tai nekels problemų, kadangi šio ženklo atstovai labai ištikimi. Laikui bėgant meilė tik stiprės, tad ši sąjunga labai sėkminga, o santuoka tobula.

Skorpionas su Ožiaragiu
Skorpionai labai kūrybiški lovoje, tad tai puikiai papildys ožiaragių ištvermingumą. Skorpionų savininkiškumas daugelį erzina, tačiau ožiaragiai tai supranta, kaip saugių santykių ir ištikimybės garantą. Tai puiki komanda – ožiaragiai gerai organizuoti, o skorpionai natūraliai mėgsta susistyguoti savo gyvenimą. Skorpionai inovatyvesni už ožiaragius, tačiau pastarieji tai supranta, kaip pliusą ir vertina protingą kiekį naujovių. Abu partneriai valingi, tačiau skorpionai labiau linkę dominuoti – ožiaragiams reikia suprasti, jog skorpionų polinkis valdyti situaciją kyla iš meilės. Paprastai tokia sąjunga labai aistringa, o santuoka tikrai nusisekusi.

Skorpionas su Šauliu
Skorpionai yra natūraliai linkę dominuoti, tad jie susidurs su problema bandydami suvaldyti šaulį. Skorpionai vertina savo namų erdvę, o šauliai yra nuolat susikrovę lagaminus, mėgsta keliones ir neturi jokio poreikio likti vienoje vietoje. Šauliams reikalinga laisvė, o tai kelia skorpionui pavydo priepuolius. Abiejų ženklų seksualiniai poreikiai dideli, tačiau labai skritingi – šauliai lovoje būna žaismingi ir linksmi, tad juos trikdo agresyvesni skorpionai. Kita vertus, vienos nakties nuotykis gali būti įdomi patirtis abiems partneriams. Akivaizdu, kad santuoka ar ilgalaikiai įsipareigojimai vargiai įmanomi.

Skorpionas su Skorpionu
Šis derinys sugeba uždegti net vandenį, bet didžiausia problema yra šių žmonių panašumas. Tai norintys lyderiauti, sudėtingo charakterio ir labai karšto būdo žmonės. Jie reikalauja daug dėmesio ir yra itin pavydūs. Kiekvienas smulkus jų konfliktas lengvai perauga į tikrą karą, abu nuolat stengsis priversti kitą nusileisti. Santykiai labai nestabilūs, jų negelbėja net ir aistringas seksas. Kita vertus, reikia pripažinti, kad šių žmonių ryšys ypatingas, tačiau santuoka tikra katastrofa.

Skorpionas su Svarstyklėmis
Skorpionai pernelyg pavydūs atsiplaidavusioms svarstyklėms. Jų pavydas prasiveržia dar smarkiau, kai skorpionai supranta, kad svarstyklėms menkai rūpi. Seksualinis gyvenimas nuobodus, tad nuvylusios ir nuo ginčų pavargusios svarstyklės dažnai būna neištikimos. Skorpionams labai sunku atleisti, jie nuolat kaupia pyktį ir pasitaikius progai atsikeršija. Tokioje poroje skorpionas turėtų dominuoti, o svarstyklės visiškai paklusti, tačiau pastarosios to daryti nenori. Nors pirminis susižavėjimas ir įmanomas, tačiau šiems žmonėms reikėtų laikytis atokiau nuo vienas kito.

Skorpionas su Liūtu
Šiuos ženklus sieja abipusė seksualinė trauka, tačiau liūtui bus sunku susitaikyti su skorpiono nuotaikos svyravimais, pavydumu ir savininkiškumu. Abu ženklai labai aistringi, tačiau skorpionai užsiplieskia žymiai greičiau ir linkę ilgai konfliktuoti, tuo partu liūtai taip pat gali greitai supykti, tačiau jie stengiasi išssiaiškinti. Tai labai stiprios asmenybės, kurių tarpusavio santykiai tikrai liepsnojantys. Visiškai aišku, kad šioje sąjungoje bus mažai jaukios romantikos, tačiau ilgalaikai ir itin jausmingi santykiai tikrai įmanomi.

Skorpionas su Mergele
Ženklai turi daug panašumų, tačiau labai skiriasi jų požiūriai į seksą. Susikausčiusios ir drovios mergelės sunkiai sugeba suprasti skorpionų poreikį į save atreipti dėmesį. Skorpionai linkę kelti pavydo scenas net jeigu mergelės ir įrodo savo ištikimybę – mergelėms sunku su tuo susitaikyti, tačiau jos stengsis užglaistyti konfliktą ir įtikti savo partneriui. Kita vertus, skorpionai nesidomi jokiais kompromisais ir tiesiog nori vienareikšmiško pritarimo, o mergelės, kad ir kaip rūpintųsi savo partneriu, to suteikti negali. Ženklai skirtingi, tačiau jie gali sukurti gan tvirtą emocinį ryšį, kadangi abiem rūpi susikurti gražius ir patogius namus, turėti tvirtą pagrindą po kojomis. Kita vertus, jiems sunku palaikyti gerus poros santykius, tad geriau likti tikrai neblogais draugais.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Skorpionas su Dvyniais
Dvynių kūrybingumas ir skorpiono dinamiškumas gali tapti puikia kombinacija, jeigu šiems ženklams pavyks susitarti tarpusavyje. Lovoje jiems sekasi puikiai be didelių pastangų, tačiau to negana. Dvyniai stengiasi gyventi greitai, jie savo kasdienybę pripildo aibe hobių, turi daug draugų, o skorpionai linkę į vienatvę, jie taip pat stengiasi save tobulinti, tačiau mėgsta tą daryti vieni. Skorpionai labai aistringi ir gali būti itin švelnūs, tačiau jie reikalauja labai daug, yra pavydūs ir nelankstūs, o dvyniai dažnai keičiasi, nieko neima į širdį, į gyvenimą žiūri paprasčiau ir su ženkliai didesne optimizmo doze. Skorpionai turi aiškius principus, kurių laikosi visą gyvenimą, o dvyniai nuolat abejoja. Santykiai labai sudėtingi ir nuolat vers abu partnerius ieškoti kompromisų ir bandyti vienam prie kito prisitaikyti. Santuoka įmanoma, bet ji bus labai įtempta.

Skorpionas su Vandeniu
Ši kombinacija dažniausiai nepasiteisina, nereikia itin daug laiko, kad susižavėjimas išblėstų, o partneris imtų erzinti. Seksas labai geras – skorpionai labai aistringi, o vandeniai itin kūrybiški, tačiau tai ilgai netrunka, nes vandenius atstumia skorpionų pavydumas ir savininkiškumas. Skorpionams sunku prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių vandenio nuotaikų. Vandeniai stengiasi visur dalyvauti ir turi platų ratą draugų ir pažįstamų, mielai bendrauja su kolegomis, tad ilgainiui skorpionus ima erzinti dėmesio trūkumas. Patys skorpionai taip pat nėra namisėdos, tačiau jie daug uždaresni ir ramesni. Fantastiškas seksas gali kurį laiką išlaikyti santykius, tačiau neabejotina, kad jie ilgai netruks.

Skorpionas su Žuvimis
Meilė iš pirmo žvilgsnio. Abipusė trauka dažniausiai stipri. Žuvys linkusios remtis į skorpionus ir taip kompensuoti savo kuklumą ir ryžto stoką, skorpionai tuo džiaugiasi, kadangi jie yra natūralūs lyderiai. Skorpionai savininkiški ir pavydūs, tačiau tai žuvų neglumina, anaiptol, jos jaučiasi mylimos ir reikalingos. Šios poros ryšys tikrai ypatingas – tai jausmingi, lojalūs žmonės, kurie linkę remtis intuicija pastaroji retai juos apgauna). Seksualinis gyvenimas puikus – skorpionai labai aistringi, o žuvys lovoje elgiasi išradingai. Tiek vienos nakties nuotykis, tiek ir viso gyvenimo santykiai naudingi ir malonūs abiems pusėms.

Taip pat skaitykite:
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Avinas
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Jautis
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Vėžys
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Ožiaragis
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Mergelė
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Šaulys
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Liūtas
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Dvyniai
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Svarstyklės
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Vandenis
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Žuvys

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt