Now Reading
Nuotraukų konkurse „Tik niekam nerodyk!“ – dalyvės Indrė ir Inga

Nuotraukų konkurse „Tik niekam nerodyk!“ – dalyvės Indrė ir Inga

Nuotraukų konkurse „Tik niekam nerodyk!“ - dalyvės Indrė ir Inga

Laikas.lt

Portalo „Laikas.lt“ ir fotografijos paslaugų kompanijos „Procentras“ organizuojamas nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“ įgauna pagreitį. Rodome jums šviežiausių dalyvių Indrės ir Ingus kadrus:

Inga prisiminė savo vaikystę, kada automobiliai buvo rusiški, jos galvą puošė skara, o fotografijos buvo juodai baltos:


 
Indrės portretas – straight to the face. Mes vis dar bandome atspėti, kas jos burnoje:

Nuotraukų konkurse „Tik niekam nerodyk!“ raginame siųsti nuotraukas, kurias iki šiol slėpėte kartu su savo dienoraščiu. Atsikratykite savo fobijos nuotraukose atrodyti kvailai, siųskite tokias fotografijas mums, o mes jų niekam nerodysime, tik publikuosime portale „Laikas.lt“, o verčiausias gėdos jausmo – ir žurnale. 

Andrius Mamontovas, Andrius Užkalnis, Džordana Butkutė, Aistis Mickevičius, Aleksandras Pogrebnojus ir kiti žymūs Lietuvos žmonės dalijasi savo slėptais atvaizdais, kad pamokytų pasijuokti iš savęs ir išspaustų kuo daugiau šypsenų! Jūsų šypsena su ironiška gaidele? Siųskite savo nuotrauką [email protected] ir atsikratykite jos.

Nugalėtojų, kuriuos rinksime kartu su žurnalo / portalo „Laikas.lt“ skaitytojais, laukia malonios staigmenos bei fotografijos paslaugų firmos PROCENTRO dovanų čekis, kurį galėsite panaudoti savo senoms nuotraukoms skenuoti, restauruoti bei spausdinti.

Nuotraukas su komentarais, kodėl šios nuotraukos niekam nenorite rodyti, siųskite adresu [email protected]. Nuotraukų laukiame iki rugsėjo 21 dienos.

Konkurso dalyvių bei žinomų žmonių nuotraukas rasite portale „Laikas.lt“, su žyma „Tik niekam nerodyk“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


Didelių formatų nuotraukų spausdinimas ant įvairių paviršių: tradicinio fotografijos popieriaus, fotokokybės popieriaus, plakatinio popieriaus, drobės, vinilo, tento, tapeto ir kitų medžiagų. Fotografijos dizaino darbai, senovinių fotografijų skaitmeninis retušavimas, nuotraukų klijavimas ant kieto pagrindo (aliuminio kompozito, putų kartono, kartono), nuotraukų laminavimas, rėminimas, fotografijos albumų gamyba.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt