Now Reading
Ryanas Goslingas režisuos savo pirmąjį filmą. Apie monstrus

Ryanas Goslingas režisuos savo pirmąjį filmą. Apie monstrus

Ryanas Goslingas režisuos savo pirmąjį filmą. Apie monstrus

Kinomaistas.lt

Aktorius Ryanas Goslingas (plačiau apie jį rasite čia) suvaidino ne viename įsimintiname filme, tačiau, kaip kad dažnai atsitinka su gerais aktoriais, šį kartą nusprendė išbandyti jėgas ir režisūros srityje.

Aktoriaus kuriamo filmo pavadinimas – „How To Catch A Monster“. Tai moderni šių laikų pasaka, kurioje susipina fantazija ir tikrovė. Istorija pasakos apie Billy – vienišą dviejų paauglių mamą, kuri atranda kelią į tamsų fantazijų miestą. Netikėtai Billy sūnus atranda povandeninį kelią į šį pasaulį ir kartu su mama bando išgyventi mistiškoje erdvėje.

Kas vaidins šio liūdnų akių blondino filme? Kiek kol kas žinome, pagrindinį vaidmenį atliks serialo „Mad Men“ žvaigždė Christina Hendricks.

„How To Catch A Monster“ prodiusuos Marcas Plattas ir Adamas Siegelas – vyrai 2011 metais kartu dirbo kuriant filmą „Drive“, kuriame Ryanas Goslingas atliko pagrindinį vaidmenį.
Beje, Ryanas Goslingas šiam filmui pats parašė ir scenarijų.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„How To Catch A Monster“ bus pradėtas kurti pavasarį, iki tol R. Goslingą pamatysime filme „Gangsterių moedžiotojai“ (angl. Gangster squad).


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt