Now Reading
Šokiruojanti ekstremalų mokykla Indijoje (Foto, Video, S)

Šokiruojanti ekstremalų mokykla Indijoje (Foto, Video, S)

Šokiruojanti ekstremalų mokykla Indijoje (Foto

Ekstremalas.lt

Indijos šiaurėje, Pandžabo valstijoje, yra ekstremalų mokykla „Bir Khalsa Group”, kurios nariai atlieka kvapą gniaužiančius triukus. Ekstremalai teigia, kad jie demonstruoja itin seną, jau pamirštą, sikhų kovos meną „ghatka”. 

„Mes norime atgaivinti jau seniai pamirštą sikhų kovos meną, kurį žino tik Pandžabo senoliai”, – teigia Pandžabo valstijoje, kuriame daugiau nei pusė gyventojų sikhai, „ghatka” demonstruojančios mokyklos įkūrėjas ir triukų demonstravimo dvasinis lyderis – Kamaghit Singh Khalsa. 

Ekstremalai savo meną demonstruoja miestelių turguose, vietos šventėse ir mugėse.

„Bir Khalsa Group” komandos vyriausiam nariui 34, o jauniausiam – tik 10 metų.

Ekstremalų mokykloje vaikai kovos meno mokomi nuo mažens, treniruotėse naudojami mediniai kardai. Tačiau kai berniukams sukanka šešeri, jie gali meistriškumą demonstruoti naudodami šaltą ginklą – ritualinį sikhų peilį iš plieno „kirpans”.

„Žinoma, vaikus nuolat prižiūrime”, – ramina grupės vadovas.

Bet daugelio vaikų tėvai nusiteikę priešiškai, nes nekart vaikai patyrė traumų – gilių žaizdų, lūždavo kaulai. Kiti tėvai priešingai: didžiuojasi, kad jų vaikai – garsioje grupėje ir propaguoja senovės kovų meną.

Vienas garsiausių berniukų – dešimtmetis Singh Manprit, kuris išlaiko smūgius į krūtinę lempomis, treniruojasi beisbolo lazda, kuria daužo kokoso riešutus į kaktą. Jis tik šypsosi, kai šiuos triukus demonstruoja jo dėdė.

Beje, Indijoje grupė išgarsėjo, kai dalyvavo Indijos „Talentų” šou ir šokiravo daugelį žiūrovų.

Tuomet, kaip rašė Ekstremalas.lt, savo pasirodymo metu indai daužė plytas vienas į kito galvas, smūgiavo metaliniais kūjais į kūnus, laužė lazdas, valgė stiklus, pusnuogiai šokinėjo ant lempų, dantimis įsikabinę virvę trauką automobilį, o per vieno iš „Warriors of Goya”, taip skambiai jie pasivadino televizijoje, narių kūną važiavo automobilis, o galvą – motociklas!

See Also

„Bir Khalsa Group” vadas taip pat yra patyręs traumų. Kelis kartus ugnies „rijikai” benziną sumaišė su kerosinu ir smarkiai apdegė. Po to turėjo kelis mėnesius gydytis ligoninėje.  Kartą, neapskaičiavę tikslumo, vienam ekstremalui kirvį įsmeigė į galvą, o šis gavo sunkią traumą.

Jų sėkme susižavėjo kiti indai ir įkūrė kelias grupes, tačiau dar niekas nebandė pakartoti pačių pavojingiausių triukų.

O „Bir Khalsa Group” jau keliauja po pasaulį. Neseniai Italijoje pasiekė pasaulio rekordą: per minutę į vieno ekstremalo kaktą sudaužė 59 kokoso riešutus! Ankstesnis rekordas buvo 41 riešutas.

Ekstremalas.lt siūlo pasižiūrėti „Bir Khalsa Group” pasirodymą „Talentų” šou. Perspėjame, kad vaizdai skirti žmonėms ne su silpniems nervams ir tik suaugusiems!

Simon de Tray (Barcrof) ir nuotraukos iš „Bir Khalsa Group” puslapio „Facebook”.

|

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt