Now Reading
Sukurta pirmoji pasaulyje nematoma reklama (video)

Sukurta pirmoji pasaulyje nematoma reklama (video)

Sukurta pirmoji pasaulyje nematoma reklama (video)

Laikas.lt
Parengta pagal Lostateminor.com

Purškiamą dezodorantą gaminanti kompanija „Lynx“ dar kartą pademonstravo savo gebėjimą reklamomis patraukti vartotojų dėmesį, nebijodami išsišokti, įdėti daugiau pastangų ir leisdami vartotojui pasijausti dalyvaujančiu, gebantys nustebinti. Reklama nebuvo brukama vartotojui nori jis to ar ne, jis tarsi pats ateina ir ją pasiima – triukas iš tiesų vertas dėmesio. Ši „Lynx“ reklama vadinama pirmąja nematoma reklama pasaulyje.

Kaip tai atrodo? Reklaminės akcijos metu, namo languose paslėpta reklama plika akimi buvo nematoma, tol kol žiūrovai neužsidėjo specialių Polaroid akinių, kurie buvo išdalinti smalsiems praeiviams, o pastarieji pritraukė dar daugiau susidomėjusių.

Australijoje, Sidnėjaus mieste esančio namo langai buvo visiškai balti, juose įmontuoti LCD ekranai, kurių dėka nebuvo galima matyti vaizdo be specialių akinių. Plika akimi nematoma reklama intrigavo ir savo turiniu – erotiški, seksualūs, drąsūs vaizdai, apeliuojantys į paslaptingą ir intymų gyvenimą anapus lango. Tikriausiai dažnam praeiviui kyla pagunda pamatyti tai, kas slypi už užtrauktų užuolaidų. Žiūrovai galėjo pamatyti už lango kambaryje pilname vandens plaukiojantį šunį, besimylinčias poras ir panašius įdomius ir šmaikščius vaizdus. Ar šioje reklamoje yra logikos ar ne – ji linksma, įdomi, vartotojas pasiekiamas čia ir dabar, ji nepalieka abejingų,o juk to ir siekia kiekvienas reklamos gamintojas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt