Now Reading
Tarptautinės šokio dienos proga Šarūnas Kirdeikis šokdino savo draugus

Tarptautinės šokio dienos proga Šarūnas Kirdeikis šokdino savo draugus

Tarptautinės šokio dienos proga Šarūnas Kirdeikis šokdino savo draugus

Laikas.lt

Pirmadienio rytas kai kuriems Vilniaus įstaigų darbuotojams prasidėjo kiek kitaip nei visada. Užuot šventę savo profesinę šventę studijoje, Show Makers akademijos šokėjai su Šarūnu Kirdeikiu priešakyje surengė trumpas rytines šokio treniruotes savo bičiuliams įvairiose Vilniaus vietose.

Savo rytinį maršrutą šokėjai pradėjo nuo Spaudos rūmų. Nuvykę ten, netikėtai ištraukė visą „ZIP FM“ komandą iš rytinio pasitarimo. „Visi buvo labai užsidegę – ir jiems buvo visai nesvarbu, ar moka teisingai statyti kojas, ar ne. „ZIP FM“ dar kartą įrodė, kad moka atsipalaiduoti ir gerai pasilinksminti bet kokiomis sąlygomis“ – pasakoja choreografas ir šokėjas Šarūnas Kirdeikis.

„Tai buvo labai netikėta. Tokia energinga rytinė treniruotė, ypač pirmadieniais, nuteikia labai gerai, padeda išjudinti visus apsimiegojusius po savaitgalio. Galėtų, jei ne kasdien, tai bent kiekvieną pirmadienį užsukti pas mus į studiją. Ačiū Šarui ir Show makers akademijai už pirmadienio ryto mankštą ir pakeltą kraujo spaudimą“, – įspūdžiais dalijasi radijo stoties „Zip FM“ laidų vedėja Simona Albavičiūtė.

Vėliau Show Makers akademijos šokėjai užsuko į dar dažais kvepiantį saloną „UFF Square“. Ten suorganizavo improvizuotą kovą – šokėjų komanda varžėsi prieš UFF stilistų komandą. Nors iš pradžių visi į siurprizą žiūrėjo santūriai, bet išjudinti nuotaikingų ritmų visi pradėjo judėti. „Mano komanda iš karto prisiminė rytinius susirinkimus Japonijoje – specialius ritualus pajausti laisvę ir pasikrauti energijos. Ir šiaip nežinojau, kad egzistuoja tokia šventė. Buvo įdomu sužinoti“, – pasakoja plaukų stilistas Valerijus Gigevičius.

Paskutine stotele pirmadienio rytą tapo vienos telekomunikacijų bendrovės biuras. Ten pašokti susirinko gausiausias kolektyvas. Užgrojus muzikai, visi pakilo nuo stalų ir pasidavė improvizacijoms. Ir, žinoma, visi vieni kitus filmavo savo išmaniaisiais telefonais.

„Ši diena dar kartą įrodė, kad šokti reikia, kad pabandyti šokti gali visi. Net ir pirmadienį“, – dar šviežiais įspūdžiais dalijasi idėjos sumanytojas Šarūnas Kirdeikis. Tarptautinė šokio diena švenčiama nuo 1982 metų, UNESCO sprendimu.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pirmadienio rytas šokio ritmu su Show Makers akademija:


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top