Now Reading
Tikra meilė gimsta ir bėgimo takeliuose

Tikra meilė gimsta ir bėgimo takeliuose

Tikra meilė gimsta ir bėgimo takeliuose

Reklamos televizijoje ir straipsniai vienišius kviečia antrą pusę susirasti pažinčių svetainėse, klubuose, ar tiesiog pateikia „stebuklingus“ būdus kaip tai padaryti per keletą dienų. Bet ar tai veiksminga? Kauniečių, besiruošiančių „Pagauk Valentiną!“ bėgimui, asmeninė patirtis ir psichologo nuomonė sutampa – antros pusės geriausia ieškoti ten, kur smagiai leidžiate laiką patys.

Bendras pomėgis, lengvesnė pradžia

30 ir 34 metų kauniečiai Giedrė ir Eimantas jau 4 metus gyvena kartu ir augina 3 metukų dukrytę. Pora juokiasi, kad jei ne pomėgis sportui, šiandien jie kartu tikriausiai nebūtų. „Abu nuo jaunystės sportuodavome Dariaus ir Girėno stadione, dažnai tiesiog prasilenkdavome žvilgsniais. Kiek pabendravę, nusprendėme, kad galime vienas kitam padėti treniruotis. Buvo tiesiog gera kartu, sportas mus iškart suartino“, – pasakojo teisinį darbą dirbanti Giedrė.

Prireikė net kelių treniruočių, kol jauna pora nusprendė susitikti prie kavos puodelio „pirmam pasimatymui“ ir iškeitė sportinę aprangą į labiau įprastą pasimatymams. „Susipažinti, o vėliau gyventi su žmogumi, turinčiu panašų pomėgį ir vertybes daug lengviau. Santykių pradžioje nepritrūksti pokalbio temų, geriau supranti jo išgyvenimus, prioritetus. Tik pats žinodamas, kas yra nepasisekusi treniruotė geriau suprasi kitą“, – išmintimi dalinosi kaunietė.

Pora ir šiuo metu aktyviai kartu bėgioja ir ruošiasi meilės dienos bėgimui Kačerginėje „Pagauk Valentiną!“.


Jei myli suvargusią, mylės ir pasipuošusią

Eilė bėgimui su draugu suvedė ir „Kauno maratono klubo“ narius Loretą ir Andrių. Nors jaunuoliai visus metus susitikdavo varžybų, treniruočių ar kitų renginių metu, bet tik pradėjus kartu daugiau sportuoti paprastas draugiškumas tapo šiuo tuo rimčiau. Sportininkė juokiasi, kad susižavėjimas užgimęs matant žmogų natūralų, prakaituotą ir pavargusį praneša apie tikrus jausmus, o ne trumpalaikį susižavėjimą.

„Interneto pažinčių svetainėse save išreklamuojame kaip galime, į vakarėlius ar klubus einame tik pasipuošė ir pasigrąžinę kaip mokame. Tokiose vietose susipažinę su simpatišku žmogumi mes nežinome, kas iš tikrųjų slepiasi po išpuoštu paviršiumi. Bet jei jausmai užgimsta nuo sporto suprakaitavusiam ir pavargusiam, tai tikriausiai bus ne trumpalaikiai jausmai ir gali būti ramus, kad matai žmogų tokį, koks jis yra iš tikro. Blogiau jau nebus“, – juokiasi Loreta.

Sportininkė džiaugiasi, kad turėdami tokį pat pomėgį gali ir kartu praleisti daugiau laiko, nereikia ir sukti galvos dėl laisvalaikio leidimo.

Antros pusės ieškoti ten, kur jaučiatės gerai

Vytauto Didžiojo universiteto docento, psichologo Visvaldo Legkausko šios istorijos nestebina. Pasak jo, laimingam poros gyvenimui labai svarbios yra bendros vertybės, kurios dažniausiai pasireiškia ir bendrais pomėgiais.

„Nors santykiai tarp poros užsimegzti gali bet kokiu būdu, visgi pora nebus laiminga, jei jų vertybės labai skirsis. Religingi žmonės rinksis bažnyčioje, labiau vertinantys aktyvų gyvenimą būryje rinksis į klubą, o kūno tobulinimą ir sveikatą vertinantys tikriausiai susirinks sporto renginiuose, treniruotėse“, – apie geriausias vietas atrasti antrąją pusę pasakojo psichologas.

V. Legkauskas taip pat pastebi, kad bendri pomėgiai padeda išlikti stipriems jausmams. Nes poros likimas priklauso nuo to, ar jie kartu laimingai leidžia laiką. Kompromisai, kai vieną dieną pora žiūri krepšinį, o kitą eina į operą, naudos dažniausiai neduoda, nes vis tiek kiekvieną kartą kažkuris iš partnerių yra nelaimingas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Pagauk Valentiną! bėgime ne tik vienišiai

Vasario 14 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“ vyksiančiose 5 ir 10 kilometrų bėgimo varžybose „Pagauk Valentiną!“ dalyvauti kviečiami ne tik individualiai bėgantys, bet ir porelės. Likus kiek mažiau nei savaitei į bėgimą jau užsiregistravo bene šimtas porelių ir virš šimto vienišų bėgikų.

Organizatoriai tikisi, kad netradicinį Valentino dienos leidimo būdą automobilių trasoje pasirinks iki pusės tūkstančio bėgimo entuziastų.

„Tikime, kad bendras pomėgis bėgti ir netradicinė renginio atmosfera sustiprins porelių santykius, o vienišiams gal būt padės surasti savo Valentiną ir į kitus renginius jau sugrįžti ne vienam. Dalyvių be bėgimo laukia ir įvairios linksmos užduotys, „Kartlando“ organizuojamos netradicinės „rogučių“ tempimo varžybos, žaidimai bei „Tėvas Racing“ sportinių automobilių paroda ir pasirodymas“, – pasakojo vienas iš organizatorių, Algirdas Pukis.

Renginio rėmėjai „Gera dovana“ 5 ir 10 kilometrų greičiausiems įsteigė nepamirštamą prizą – pasivažinėjimą „Nemuno žiede“ su Lamborghini Gallardo. Dalyvių patogumui, iš Kauno centro į „Nemuno žiedą“ ir atgal važiuos miesto viešasis autobusas. „Kauno autobusai“ skirtame transporte bus galima laikyti savo daiktus, persirengti.

Registracija: www.valentinobegimas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top