Now Reading
Vairuotojus vėl klupdo ledas

Vairuotojus vėl klupdo ledas

Vairuotojus vėl klupdo ledas

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ praneša šiandien smarkiai išaugusį autoįvykių skaičių dėl plikledžio gatvėse. Draudikai prognozuoja, jog iki darbo pabaigos bus užregistruota daugiau nei 400 autoįvykių. Vidutinė šios dienos avarijos nuostolio vertė – 2 tūkst. lt.

Vidutiniškai bendrovės Žalų skambučių centre per parą užregistruojama apie 200 – 250 avarijų, tačiau orų kaita ir temperatūros svyravimas, šiandien šį skaičių jau nebe pirmą kartą šią žiemą padvigubino.

„Paprastai staigų avarijų skaičiaus šuolį lemia smarkiai pasikeitusios vairavimo sąlygos keliuose. Tačiau šiemet net ir patyrusiems vairuotojams nelengva saugiai važinėti žiemą – mūsų kelių būklė itin bloga, slidu, o kasdien besikeičiantys krituliai – snigas, lijundra ir lietus tik dar labiau blogina eismo sąlygas. Ypač pavojinga nuokalnėse ar įkalnėse, mažesnėse gatvėse, taip pat registruojame avarijas kiemuose, kur kelio dangos būklė kritiška. Šios priežastys ir nulėmė padvigubėjusį avarijų skaičių“, – sakė „Lietuvos draudimo” Kompleksinių žalų direktorius Gytis Matiukas.

Tai jau ne pirma diena šį žiemos sezoną, kai avarijų skaičius išauga dvigubai ar net daugiau.

„Lietuvos draudimo“ ekspertas taip pat atkreipia dėmesį, kad pastaruoju metu nukenčia ir žmonės, einantys itin slidžiais šaligatviais. Jei vasarą dažniausiai registruojamos vaikų žalos pagal nelaimingų atsitikimų draudimą, tai šiuo metų laiku nukenčia pėstieji, susižeidę ir susilaužę galūnes paslydus ant ledinių šaligatvių.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Šios dienos avarijos vairuotojams kainuos 800 tūkst. litų, jų nuostolius kompensuos draudikai.

„Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių draudimo grupių RSA, teikiančiai draudimo paslaugas 130 šalių ir aptarnaujančiai apie 20 mln. klientų visame pasaulyje.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt