Now Reading
Vejam žiemą iš kiemo – Užgavėnių laužai degs ir šiandien

Vejam žiemą iš kiemo – Užgavėnių laužai degs ir šiandien

Vejam žiemą iš kiemo - Užgavėnių laužai degs ir šiandien

Nors dauguma Užgavėnes atšventė dar sekmadienį, tačiau oficiali diena, kuomet žiema varoma iš kiemo, yra antradienis. Tad nepamirškite šiandien iš ryto užsimaišyti mielinių blynų tešlos ir vakare skaniais blynais vaišinkite ne tik draugus, bet ir netikėtai į duris pasibeldusius svečius.

O mes primename, kad šiandien trijuose Vilniaus rajonuose, taip pat ir Kaune šurmuliuos spalvingos Užgavėnių šventės. Užgavėnių dalyvių lauks tradicinės šios šventės linksmybės: persirengėlių paradas, Lašininio ir Kanapinio mūšis, Morės deginimas ir džiaugsmingas atsisveikinimas su žiema. Į šventes susirinkę vilniečiai taip pat bus vaišinami tradiciniais Užgavėnių patiekalais – blynais ir kakava.

Užgavėnių šventė pradžiugins ne tik Vilniaus, bet ir Kauno rajono gyventojus. Tad kas kur vyks?

Vilnius

Užgavėnės sostinės miegamųjų rajonų gyventojams rengiamos po socialinės iniciatyvos „Mūsų kiemas“ vėliava, kurią iškels daugiabučius namus administruojančios įmonės „Lazdynų būstas“, „Pašilaita“, „Karoliniškių būstas“.

Kovo 8 d. 12 val. – Erfruto g. 29 (skvere tarp Lazdynų seniūnijos ir parduotuvės IKI)
Kovo 8 d. 14 val. – Medeinos g. 8 (Ugnijos skveras, netoli parduotuvės RIMI)
Kovo 8 d. 15 val. – Šimulionio/ A. J. Povilaičio gatvių kampas (lauko treniruoklių aikštelė)

Kaunas

17 val. UŽGAVĖNIŲ PERSIRENGĖLIAI dardės vežimais Laisvės alėja, Vilniaus gatve, Rotušės aikšte, A.Jakšto gatve.
18 val. TRIUKŠMINGAS SAMBŪRIS automobilių stovėjimo aikštelėje prie Kauno pilies: kaukių šėliojimas, Lašininio ir Kanapinio žaidimas, įspūdingiausios Kauno raganos rinkimai ,,Lops ant lopo, kur gražiausia boba?” (Registruotis iš anksto el. paštu).
19 val. Atsisveikinimas su žiema ,,UGNIES FIESTA DŽIUGINS MIESTĄ”. Dalyvauja fakyrų grupė „Ugnies valdovai“.
19.20 val. Grupės ,,REBELHEART” koncertas.

Arbata nemokamai, jei nepasisotinai!

Linksmintojai: folkloro ansambliai „Ratilėlis”, „Sodai”, „Sodyba”, „Bočiai” „Svirbė”, „Jotija”, „Goštauta”, „Praviena”, „Sūduva”, ,,Kadujo”, Kauno Vyturio katalikiškos vidurinės mokyklos folkloro ansamblis, Kauno tautinės kultūros centro jaunieji muzikantai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Aleksote, VDU Botanikos sode

14 val., Aleksoto ir viso Kauno gyventojus kviečiame į Užgavėnių šventę VDU botanikos sode.
Užgavėnių linksmybės: aleksotiškai riebus užsigavėjimas, persirengėlių paradas, šokiai ir žaidimai, gražiausių kaukių rinkimai, Lašininio ir Kanapinio mūšis, Morės deginimas ir atsisveikinimas su žiema.
Dalyvaus Šiaulių etninės kultūros ir tradicinių amatų centro folkloro ansamblis „Nesanstantys širdimi” ir VDU folkloro ansamblis „Linago”.

16 val. ekskursija po Botanikos sodą. Įėjimas nemokamas. Laukiame Jūsų šventėje!O mes siūlome jums skanų mielinių blynų receptą, kuris, tikimės, Užgavėnių šventę padarys dar gražesnę.

Laikas.lt
Nuotr. Wikipedijos

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top