Now Reading
Visus muzikos mėgėjus kviečiame išrinkti metų muzikos klipą

Visus muzikos mėgėjus kviečiame išrinkti metų muzikos klipą

Visus muzikos mėgėjus kviečiame išrinkti metų muzikos klipą

Ruslano Kondratjevo nuotr.

Sausio 27 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. jau šeštą kartą pagerbs talentingiausius šalies muzikos kūrėjus. Nugalėtojus rinks ne tik komisija – visų muzikos mėgėjų balsais bus išrinktas populiariausias metų vaizdo klipas.

Balsuoti kviečiame ČIA.

M.A.M.A. apdovanojimų komisija vertins geriausius 2016 metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai. O nuspręsti, kuris muzikinis vaizdo klipas taps populiariausiu, jau trečius metus iš eilės gali visi internautai. Daugiausia balsų per konkurso laikotarpį sulaukęs vaizdo klipas taps šio konkurso nugalėtoju. Laimėtojas bus paskelbtas per pačius M.A.M.A. 2016 apdovanojimus, sausio 27 dieną! Jam atiteks mažoji M.A.M.A. statulėlė, o vaizdo klipas bus parodytas TV3, TV6 ir TV8 televizijų eteryje (prizo vertė 13 tūkst. eurų)!

Praėjusiais metais šis prizas atiteko grupei „Lilas ir Innomine“, o dar prieš metus – merginų grupei „Pinup girls“. „Tai buvo pirmasis mūsų apdovanojimas, todėl buvo labai smagu, kad žmonės mus taip įvertino. Gal negalima sakyti, kad klausytojų įvertinimas svarbesnis nei komisijos, bet juk visi muzikantai pirmiausia dirba būtent klausytojams, o jie vertina ne pagal kokius nors kriterijus, bet labai paprastai – patiko arba ne“, – prisiminė „Pinup girls“ narė Viktorija Sutkutė.

Dainininkės Viktorijos Sutkutės teigimu, tv3.lt klipų konkursas gali būti puikus tramplinas naujiems atlikėjams, be to, pats klipo kūrimo procesas taip pat labai įdomus: „Labai smagu važinėti po įvairias vietas, kurti skirtingus įvaizdžius, nuotaikas, filmuoti. Žinoma, labiausiai visada lauki galutinio rezultato“, – pasakojo Viktorija.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Merginų grupės prodiuserė Neringa Zeleniūtė sako, kad bet kuris atlikėjas labai vertina klausytojų, žiūrovų palaikymą ir pripažinimą: „Šis žiūrovų prizas yra labai svarbus bet kuriam atlikėjui, nes klipas rodomas per televizijas ir jį pamato be galo daug žmonių, taip pat padidėja ir pačios dainos bei atlikėjų žinomumas“, – apdovanojimo privalumus vardijo prodiuserė.

Kam pasiseks šiemet vėl priklausys tik nuo jūsų balsų. Balsuoti galite ČIA.

M.A.M.A. 2016 apdovanojimai – sausio 27 dieną per TV3.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt