Now Reading
Žvengti ar juoktis – štai kur klausimas: komedijų festivalio organizatoriai kviečia į „Vilnius Comedy Nights“

Žvengti ar juoktis – štai kur klausimas: komedijų festivalio organizatoriai kviečia į „Vilnius Comedy Nights“

Žvengti ar juoktis – štai kur klausimas: komedijų festivalio organizatoriai kviečia į „Vilnius Comedy Nights“

„Gerai nuotaikai, puikioms emocijoms ir juokui pertraukos nebūtinos ir net nerekomenduojamos“, – tvirtina tarptautinio komedijų festivalio „Vilnius Comedy Fest“ organizatoriai, pradedantys nemokamų vasaros vakarėlių seriją. Kiekvieno „Vilnius Comedy Nights“ renginio metu laukia vis kito svečio iš užsienio stand-up pasirodymas. Jį apšildys improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai, o gerai nuotaikai išsisklaidyti neleis už pulto stosiantis DJ.

„Vilnius yra prisirpęs, jam būtini tokie vakarėliai – su aštriais kaip habanero pipirai ir purvinais kaip stoties rajono geišos standuperių iš Jungtinės Karalystės bei Airijos pasirodymais, gero humoro dozės injekcija iš „Kito kampo“ ir šokiais bei kalbomis iki paryčių“, – sako vienas organizatorių, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktorius Audrius Bružas.

„Vilnius Comedy Nights“ planuose – pristatyti po vieną stand-up renginį kiekvieną vasaros mėnesį. Nemokami vakarėliai vyks Vilniuje, „Studio 9“ lauko terasoje. Pirmasis – jau birželio 22 dieną 20 valandą su standuperiu iš Airijos Damian Clark.

Žiniasklaidos dėmesį Damian Clark patraukė jau per pirmuosius savo pasirodymus. Jo standupai nuo pat pradžių buvo vadinami privalomais pamatyti. Tad nenuostabu, kad bilietai į Damian Clark šou išperkami akimirksniu: taip kelerius pastaruosius metus buvo ir per Edinburge vykstantį didžiausią pasaulyje menų festivalį „Fringe“, ir Glazgo komedijų festivalyje, ir kitų renginių metu. Airijos gyventojams Damian Clark gerai žinomas ir iš didžiulio populiariumo sulaukusio RTE televizijos šou „I Dare Ya“ bei daugybės kitų. O jų šio humoristo karjeroje – jau beveik dvi dešimtys.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Vilniečiams nepaprastai pasisekė. Vieno populiariausių Airijos ir Jungtinės Karalystės humoristo pasirodymą „Can’t Slow Down“ jie gali pamatyti už dyka. Nuo savęs noriu pridurti, kad tokios progos praleisti tiesiog negalima“, – sako A. Bružas.

„Vilnius Comedy Nights“ programa birželio 22 dieną 20 valandą:

  • renginį apšildo improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai;
  • Damian Clark standupas;
  • vakarėlį tęsia DJ Midnattssoula.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt