Now Reading
Amerikietis augintiniui padarė tatuiruotę (foto, video)

Amerikietis augintiniui padarė tatuiruotę (foto, video)

Amerikietis augintiniui padarė tatuiruotę (foto

Alfa.lt

Jungtinių Amerikos Valstijų armijos veteranas iš Šiaurės Karolinos Ernesto Rodriguezas nusprendė savo šuniui, kurio veislė – pitbulterjeras, padaryti tatuiruotę. Vyras kreipėsi į tatuiruočių meistrą ir parodė jam savo piešinį, kurį sugalvojo pats šuniui, vardu Dutchessas.

Meistrui patiko piešinys, ir jis sutiko jį ištatuiruoti. Kai tik Dutchessui praėjo uždegimas po atliktos procedūros, šeimininkas nufotografavo tatuiruotę ir paviešino nuotraukas „Facebook“ tinklalapyje.

Deja, Ernesto nuostabai, jo nepalaikė nei draugai, nei kiti žmonės. Anot jų, vyras išsityčiojo iš savo šuns. Pasipiktinimą išreiškė ir gyvūnų gynėjai. Jie pareikalavo vietinės valdžios nubausti vyrą. Amerikietis nusprendė paaiškinti savo poelgį viešai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Kai anspaudus daro karvėms ar arkliams, visuomenė nesipiktina tokiu elgesiu, o kai aš padariau šuniui tatuiruotę, visi mane užpuolė. Tatuiruotę meistras darė Dutchessui atsargiai. Be to, mano mylimas augintinis nieko nejautė, nes jam buvo suleisti anestetikai. Norėjau pažymėti šunį, kad jį atskirčiau“, – pabrėžė Ernesto.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt